Angle down Atgal

Bendradarbiavimo sutartimi padėti pamatai mėgėjų futbolo populiarinimui

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos futbolo mėgėjų asociacija bendromis pastangomis vystys ir populiarins mėgėjų futbolą - šiuo tikslu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

2015 metais įkurta Lietuvos futbolo mėgėjų asociacija jau keletą metus organizuoja arba prisideda prie Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) 7x7 pirmenybių ir turnyrų organizavimo visoje Lietuvoje.

Pagrindiniai LFML tikslai - populiarinti mėgėjų futbolą bei futbolą apskritai ir didinti mėgėjiškai futbolą žaidžiančių asmenų, savo miestuose neturinčių galimybės žaisti 11x11 futbolo, skaičių. 2017 metais su LFML pagalba vasaros pirmenybės buvo organizuojamos dešimtyje Lietuvos miestų, tačiau 2018 metais su Lietuvos futbolo federacijos pagalba nutarta žengti didelį kokybinį ir kiekybinį žingsnį į priekį - dar labiau plėsis pirmenybių geografija, bus organizuojami vasaros sezono pradžios ir pabaigos nemokami turnyrai, sukviesiantys pajėgiausias šalies mėgėjų komandas.

Didžiausia naujiena - LFML čempionatas, kuriame komandos varžysis dėl stipriausios Lietuvos mėgėjų komandos vardo.

„Labai malonu, jog noras plėtoti mėgėjų futbolą ir vystyti sporto šaką Lietuvoje yra abipusis. Neabejoju, kad bendradarbiavimas bus konstruktyvus ir naudingas tiek LFF, tiek asociacijai. Turime dar daug neįgyvendintų projektų, kurie prisidės prie futbolo masiškumo didinimo“, - džiugiai kalbėjo LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

Nuo pat lygos įkūrimo savo įsteigtais vertingais prizais dalyvius džiuginusi sportinių aprangų gamintoja „Hummel“ ir šiais metais tęs savo paramą mėgėjų futbolui. Prie lygos veiklos ženkliai prisidės ir Kūno kultūros ir sporto departamentas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite