Angle down Atgal

Bela ir dramatiška jos istorija

Mūsų naujokės vardas Bela. Ji turi šeimininkus, bet jiems tarsi palengvėjo, kad šuo pateko pas mus ir šis rūpestis nukrito jiems nuo pečių. Rūpestis sakome todėl, kad Bela turi sveikatos problemų. Bet apie viską – nuo pradžių.

Daugiau nei dešimt metų su vienu žmogumi gyvūnui, o ypač šuniui, yra labai daug. Prieraišumas yra stiprus jausmas. Tačiau Bela, regis, galėtų gyventi visur, prisitaikyti prie bet kurio žmogaus, kad tik būtų, kas glosto jos galvą. Nors ką ji jaučia, kai viena atsigula vidury pievos? Veikiausiai liūdi, nes jos žmogaus šalia nėra.

Ši be galo meili kalytė nešioja ant savo nugaros didžiulį auglį. Dar prieš metus jį galbūt buvo galima išoperuoti, tačiau dabar jau nebe. Belieka tik laukti ir stebėti, kaip Bela jaučiasi, o esant kritinei situacijai, priimti skubų sprendimą.

Apsilankėme pas kelis veterinarus, vežėme į Kauną, tarėmės, tikėjomės, kad gal yra būdų pašalinti tokį auglį, tačiau deja. Guodžia tai, kad šuneliui kol kas neskauda.

Belos kraujo tyrimai parodė, kad jai mažakraujystė, todėl labai reikalingas kokybiškas maistas. Vitaminų negalime jai duoti, nes auglys viską „suvalgys" ir tik dar labiau bujos. Perkam jai jautieną, kad tik stiprėtų organizmas, taip pat lepinam gardesniu kąsneliu. Tačiau viskam reikia lėšų, o mūsų sąskaita tirpsta kaip pavasarinis sniegas... O naujais bėduliais it žiedais „sninga"...

Prisidėti prie Belos išlaikymo galėtumėte nupirkdami mėsos, labai kokybiško sauso maisto ir konservų, atvažiuodami paglostyti jos galvelę, pabendraudami su ja, arba tiesiog paaukodami:

Trumpasis paramos Nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą tiesiog išsiuntę žinutę su tekstu:
LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5 .

PayPal sąskaita: letenelesprieglauda@gmail.com

Šiaulių bankas: LT87 7180 0000 0370 0239, SWIFT/BIC kodas CBSBLT26

SEB bankas: LT40 7044 0600 0802 9426, SWIFT/BIC kodas CBVILT2X

Paysera: LT36 3500 0100 0188 3319 – mokėjimo paskirtis: EVP1010001883319

Paskirtis – Belai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite