Angle down Atgal

„Bėgam už Marijampolę“ pritraukia ne tik bėgimo, bet ir kitų sporto šakų atstovus

Aštuntus metus iš eilės organizuojamas ir tradiciniu tapęs sporto renginys „Bėgame už Marijampolę“, kaip ir pernai, vyko virtualiai. Kartu tai buvo ir Lietuvos bėgimo taurės VIII varžybų etapas. Dalyviai, nubėgę bet kur pasirinktą sau tinkamą 5 ar 10 km trasą, turėjo fiksuoti laiką ir siųsti organizatoriams.

Šis masinis sveikatingumo judėjimas plečiasi ir pritraukia ne tik bėgimo, bet ir kitų sporto šakų atstovus. Šiemet Marijampolės sporto renginys suvienijo bėgikus, dviratininkus, plaukikus, irkluotojus, žygeivius ir sunkumų kilnotojus. Vienas renginio organizatorių Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubo vadovas Darius Kemeraitis pasidžiaugė, kad prie bėgikų prisijungė tinklininkai, šachmatininkai, imtynininkai, lankininkai, buriuotojai ir vyko net vienuolika atskirų sporto šakų renginių: „Bėgame už Marijampolę“, „Miname už Marijampolę“, „Plaukiame už Marijampolę“, „Irkluojame už Marijampolę“, „Keliame už Marijampolę“, „Einame už Marijampolę“, „Buriuojame už Marijampolę“ ir „Sportuojame už Marijampolę“.

„Iš noro dalyvauti galime aiškiai pasakyti, kaip stipriai žmonės pasiilgę sporto ir kiek daug fizinės ir emocinės sveikatos, bendruomeniškumo gali suteikti sportas Marijampolės bendruomenei. Dėl to stipriname bėgimą ir kitas sporto šakas, kasmet auginame renginį ir tikrai darysime tai ateityje“, – per virtualius dalyvių apdovanojimus sakė D. Kemeraitis.

Jauniausias bėgimo dalyvis buvo šešiametis Arnoldas Laurinaitis, vyriausias – Ronaldas Kondratas, o masiškiausio klubo nominacija atiteko Bėgimo klubui iš Kauno, surinkusiam 78 dalyvius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite