Baltijos šalių plaukimo čempionate šiauliečiai skynė prizines vietas

Šiauliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

77651

Baltijos šalių plaukimo čempionate, vykusiame Tartu (Estija), Lietuvai atstovavo ir Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" sportininkai, pelnę ne vieną prizinę vietą.

Vyrų grupėjeAlanas Tautkus medalių iškovojo plaukdamas nugara. Po 50 m jis finišavo antras (0.27,14 min, 14 dalyvių), po 100 m - trečias (0.58,29 min, 20 dalyvių).

2001-2002 m. gimimo vaikinų grupėje, Roman Pokalo pelnė du trečios vietos apdovanojimus.400 m laisvu stiliumi jis nuplaukė per 4.21,07 min, be medalių palikęs tris varžovus. Tokį pat atstumą kompleksiniu plaukimu šiaulietis įveikė per 4.59,06 minutės, už nugaros palikęs vieną plaukiką.

2002-2003 m. gimimo merginų grupėje sidabro medaliu pasipuošė Ema Guzaitė. Jį mergina pelnė, dalyvaudama 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (0.27,48 minutės, 16 dalyvių).

Sportininkus treniruoja Dovilė Pocienė.

Trenerio Andriaus Bičkaus auklėtinė Meda Pocevičiūtė400 m plaukimo kompleksu rungtyje buvo trečia (5.46,50 minutės).

2004 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje trenerio Kęstučio Jankevičiaus ugdytinė Giedrė Skrodenytė 200 m peteliške nuplaukė per 2.43,41 minutės ir laimėjo trečią vietą. Rungtyje varžėsi penkios plaukikės.

Šiauliečiai, Lietuvos plaukikų rinktinės sudėtyje, pelnė prizinių vietų ir estafetėse, kuriose kiekviena iš trijų šalių galėjo deleguoti po vieną komandą.

Vyrų grupėje pasižymėjo trenerės D. Pocienės sportininkas Ainis Želionis. Lietuvių komanda su šiauliečiu 4X100 laisvu stiliumi nuplaukė per 3.28,33 minutės ir iškovojo antrą vietą, o kompleksiniu plaukimu - per 3.57,38 minutės ir pelnė trečiąją.

Moterų grupėje, estafetėje 4X100 laisvu stiliumi Lietuvos komanda su E. Guzaite, pademonstravusi 4.02,10 minutės rezultatą, laimėjo sidabro medalį.

Jaunimo grupėje, dviejose estafetėse, kuriose dalyvavo E. Guzaitė, lietuvaitės liko trečios. Kompleksiniu plaukimu komanda finišavo po 4.37,60 minutės, o laisvu stiliumi - po 4.09,90 minutės.

Baltijos šalių čempionate varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkai. Susumavus dviejų dienų varžybų rezultatus komandinėje įskaitoje, visose amžiaus grupėse varžybų šeimininkai estai užėmė pirmą vietą, lietuviai - antrąją, o latviai - trečiąją.