Angle down Atgal

Balandžio 24-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 24-oji - Tarptautinė jaunimo solidarumo diena. DNR diena. Šuns diena.

Tarptautinė jaunimo solidarumo diena skirta atkreipti valstybės, visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį į jaunimo problemas. Jaunimo, visuomeninės organizacijos siekia kovoti už jaunimo teises, jo užimtumo, socialinių problemų sprendimą, kūrybiškumo skatinimą.

DNR diena pasaulyje pradėta minėti 2003 m., praėjus 50 metų po DNR molekulės struktūros išaiškinimo ir žmogaus genomo sekos nustatymo. DNR (Deoksiribonukleorūgštis) - tai rūgštis, esanti kiekvienoje ląstelėje, daugiausia jos branduolyje. Joje yra užkoduota genetinė (paveldimumo) informacija.

Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva nuo 2016 metų balandžio 24-ąją Lietuvoje minima Šuns diena.

Balandžio dvidešimt ketvirtoji, trečiadienis - 114-oji metų diena (trečioji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 251 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Egbertas, Ervina, Ervinas, Fida, Fidelija, Fidelis, Fidentas, Fidė, Gražvyda, Gražvydas, Kantmina, Kantminas, Kantminė, Kantrimas, Kantrimė, Kantvainas, Kantvainė, Viltrūda;

rytoj: Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė;

poryt: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.59, leidžiasi 20.37. Dienos ilgumas - 14.38.

Šiandien - šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Jaunystės požiūriu gyvenimas yra begalinė ateitis; senatvės - labai trumpa praeitis“ (A. Šopenhaueris).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 24-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena prasidės nuo skubėjimo tvarkant įvairius reikalus. Valios, energijos ir užsispyrimo turėtų padaugėti. Ypač uoliai dirbsite, jei jusite jus stebintį svarbaus asmens žvilgsnį, kuris gali lemti tam tikrą permainą.

JAUTIS. Svarbi diena tiems, kurie turi planų išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Netikėtas pasiūlymas gali priversti jus keisti planus. Galbūt pradėsite ruoštis kelionei, reformai, profesinei permainai, studijų sesijai ar pan.

DVYNIAI. Diena bus emociškai įtempta. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tikriausiai pageidaus to, kas jiems priklauso. Arba darbe bus pareikalauta svarių kokios nors veiklos rezultatų, finansinės ataskaitos ir pan.

VĖŽYS. Rytas turėtų būti protingesnis už vakarą - labiau jausite perspektyvą, būsite išmintingesni. Įdienojus daugės įtampos. Nerimą kels konkurentų, oponentų elgesys.

LIŪTAS. Reikės pasistengti laiku atlikti suplanuotus darbus. Būsite linkę skirti lėšų asmeninio ar profesinio įvaizdžio tobulinimui. Nerimą gali sukelti kai kurie sveikatos sutrikimo simptomai ar išvaizdos pokyčiai.

MERGELĖ. Šiandien gerai pasirodyti jums padės kūrybiškas požiūris ir nuoširdžiai rodomas dėmesys, subtilus humoro jausmas. Tik pasistenkite atsispirti netikėtoms pagundoms, aistroms ir labiau prižiūrėkite savo atžalas.

SVARSTYKLĖS. Gana nerami diena. Nesitikėkite jaukaus atsipalaidavimo, nes kas nors būtinai pabaksnos pirštu į nepadarytus darbus ar jūsų silpnybes. Neatidėliokite tų nemalonių reikalų, kuriuos privalote išspręsti.

SKORPIONAS. Įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nieko nepraleiskite pro ausis. Ir iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos, nuomonės išsakymo ar pan.

ŠAULYS. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Tai vers nerimauti. Visgi jums turėtų pavykti labiau sukonkretinti planus, tikslus.

OŽIARAGIS. Šiandien gerą nuotaiką turėsite susikurti patys. Kaupkite pozityvią energiją, pasidžiaukite tuo, ką turite, o ne atvirkščiai. Visame kame remkitės sveiku protu, o ne ambicijomis.

VANDENIS. Tuščių iliuzijų diena. Lengva ir patiems apsigauti, ir kitus suklaidinti. Tikriausiai ką nors lankysite ligoninėje ar kitoje izoliacijos vietoje. Pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems jūsų draugija nelabai reikalinga

ŽUVYS. Bet kokioje veikloje, kurios šiandien imsitės, būsite aktyvūs, darbingi. Tikriausiai pavyks padaryti norimą įspūdį. Regis, neatsiginsite norinčių su jumis pabendrauti, pasitarti, o gali ir susipažinti artimiau.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite