Angle down Atgal

Balandžio 17-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 17-oji – Lietuvos energetikų diena. Pasaulinė hemofilijos diena. Pasaulinė cirko diena.

Balandžio 17-ąją minima Pasaulinė hemofilijos diena. Ši diena skirti informuoti visuomenę apie kraujo krešėjimo ligą – hemofiliją, gerinti sergančiųjų šia liga gyvenimo kokybę, skatinti juos gyventi visavertį gyvenimą. Hemofilija yra reta paveldima kraujo liga, kai kraujas nekreša arba kreša labai sunkiai. Sergančiojo organizmas negamina krešėjimą lemiančio baltymo, todėl net ir nesunkiai susižeidęs žmogus gali netekti daug kraujo.

Nuo 2008 m. Europos cirkų asociacijos (ECA) iniciatyva kasmet trečiąjį balandžio šeštadienį minima Europos cirko diena. Ši diena skirta atkreipti visuomenės ir valdžios įstaigų dėmesį į cirko meną ir jo reikšmę. Cirko dienos proga organizuojamos tam tikros atvirų durų dienos cirkuose, žmonėms leidžiama pažvelgti į cirko užkulisius, dalyvauti cirko spektakliuose. Cirkas (lot. circus „ratas“) – pramoginio meno šaka, kai demonstruojama atlikėjų jėga, miklumas; rengiami dresuotų gyvūnų pasirodymai. Lietuvoje cirko elementų nuo seno buvo liaudies šventėse: populiarūs buvo įvairūs klounai, mimai, akrobatai, gyvulių dresuotojai.

Balandžio septynioliktoji, šeštadienis – 107-oji metų diena (šeštoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 258 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius;

rytoj: Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara;

poryt: Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.15, leidžiasi 20.23. Dienos ilgumas – 14.08.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Mums reikia ne tiek draugų pagalbos, kiek įsitikinimo, kad jie atskubės mums į pagalbą“ (Epikūras).

***************

Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Regis, viskas vyks pakankamai sklandžiai. Ką sugalvosite, tą nuveiksite. Būkite apdairesni, skolindami pinigus ir ką nors pirkdami, nuomodamiesi. Pasitarkite su šeimos nariais.

JAUTIS. Šiandien gauti patarimai, pasiūlymai, įsigyti pirkiniai bus naudingi. Galbūt kas nors padarys vertingą paslaugą. Ne taip gerai jausitės, jeigu galvoje nešiojatės neatliktus įsipareigojimus, finansinius rūpesčius, susijusius su mokesčiais, baudomis, skolomis.

DVYNIAI. Šiandien gerai būtų negalvoti, nekalbėti apie jokius rimtus reikalus ir nekonfliktuoti su aštrialiežuviais. Stenkitės maloniai atsipalaiduoti bei rodyti šiltą dėmesį artimiausiems žmonėms.

VĖŽYS. Šiandien nepakenktų dažniau pabūti vieniems, atsiribojus nuo svetimos įtakos bei šurmulio. Nederėtų ieškoti nuotykių, kur nors toli vykti, o juo labiau – aiškintis santykius, ginčytis. Siekite intymumo, dvasingumo. Saugokitės infekcijų.

LIŪTAS. Pravartu atsiriboti nuo slegiančių rūpesčių. Susitikite su žmonėmis, kuriuos mėgstate, padiskutuokite, pasilinksminkite, pasportuokite. Tik dėl savo bei kitų sveikatos nepamirškite laikytis saugaus atstumo bei kitų taisyklių.

MERGELĖ. Mintys suksis apie verslą, darbą, techniką, pajamas, santaupas, nors turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo atžaloms, mylimam žmogui. Jeigu užsibrėžėte tikslą kažką sutvarkyti, įsigyti, turbūt niekas jums nesutrukdys.

SVARSTYKLĖS. Jausite pagundą išvykti iš namų kiek tolėliau nei kasdien. O galbūt aktyviai naršysite internete, diskutuosite, komentuosite. Regis, romantiškų vilčių įžiebs nepažįstamo asmens vilionės.

SKORPIONAS. Regis, būsite linkę išlaidauti, negalvodami apie finansinius įsipareigojimus ir perspektyvas. Neblogai seksis suktis savo ūkyje, keisti interjerą.

ŠAULYS. Galite sulaukti intriguojamų pasiūlymų iš žmonių, kuriems esate neabejingi. Šeiminius santykius sutvirtins bendras interesas ar bendrų draugų ratas. Labai svarbu būti kantriems ir nereikšti kitiems priekaištų, nemoralizuoti.

OŽIARAGIS. Regis, neišvengsite ūkinių rūpesčių, arba nerimo sukels sveikatos problema. Įmanomi teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu asmeniu, tačiau tai labai lengva sugadinti viena žeidžiančia fraze.

VANDENIS. Ši diena turbūt paskatins labiau branginti santykius su artimais žmonėmis, vaikais. Tikriausiai veršitės pramogauti, mylėti, kurti. Jeigu norite patikti, pasitelkite išradingumą ir nuoširdumą.

ŽUVYS. Galite tikėtis artimųjų paramos ir moraline, ir fizine prasme. Pasijusite išties maloniai, jeigu jus sups tvarkinga aplinka, geranoriški žmonės ir galėsite pasilepinti gyvenimiškais patogumais.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite