Angle down Atgal

Baisogaloje išaiškėjo pajėgiausias tenisininkas

Pagerbiant Alfredo Dučinsko atminimą, šią vasarą Baisogaloje praūžė jau 11-asis atviras teniso vienetų turnyras. Jau graži tradicija tapo jį organizuoti liepos mėnesio pabaigoje, tad šiemet jis ir vėl vyko paskutinį mėnesio savaitgalį, liepos 29–30 dienomis, šviečiant kaitriai saulei.

Išbandyti savo jėgas iš Vilniaus atvyko nuolat jame dalyvaujantys keturi A. Dučinsko giminaičiai, taip pat radviliškiečiai, šiauliečiai, du pasvaliečiai, o dauguma buvo baisogalių. Deja, nedalyvavo praėjusių metų turnyro nugalėtojas Rimantas Preimantas bei stiprus žaidėjas, mūsų žiemos turnyro nugalėtojas, panevėžietis Vladas Matelis - jis tą dieną dalyvavo kitose varžybose.

Žaisti panoro 24 dalyviai. Kai dalyvių daug, o varžybos trunka tik dvi dienas, susitikimų grafikas sudaromas grupuojant žaidėjus pagal kvalifikacijos lygį. Žaidėjai buvo paskirstyti pagal teniso taisyklių lentelę, numatant, kad per tas dvi dienas kiekvienas dalyvis kortuose su varžovu susitiks 4-5 kartus.

Varžybos vyko nuo ankstyvo šeštadienio ryto. Sekmadienį stipriausių žaidėjų pusfinalyje susitiko baisogalis Rimantas Bernadickas, vilniečiai Juozas Stanaitis, Jokūbas Stanaitis ir šiaulietis Saulius Dambrauskas.

Į finalą pateko Rimantas ir Saulius. Nelengvas buvo jų susitikimas, tęsėsi jis apie dvi valandas, o baigėsi jis po trijų setų rezultatu 3:6; 6:2; 7:5. Turnyro nugalėtoju tapo Saulius Dambrauskas. Trečioji vieta atiteko Jokūbui Stanaičiui.

Nugalėtojas apdovanotas didžiąja pereinamąja taure ir pirmosios vietos taure. Taurėmis apdovanoti ir antrą bei trečią vietas laimėjusieji, taip pat skirtos paguodos mažosios taurės 9 ir 17 vietos laimėtojams. Visi turnyro dalyviai gavo mūsų keramikės G. Butkevičienės pagamintus meniškus suvenyrus.

Gintaras Marcinkus ir Kazimieras Strolys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite