Angle down Atgal

Baikerio nužudymo byloje yra keturi įtariamieji

Byloje dėl baikerio Aivaro Kilkaus nužudymo yra nustatyti keturi įtariamieji, sako Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas.

„Įtarimai pareikšti keturiems asmenis“, – spaudos konferencijoje antradienį sakė S. Gagas. Suimtas yra vienas įtariamasis, kitiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Apskrities policijos vadovas tikino, kad policija nėra gavusi jokių skundų, pareigūnai negirdėjo verksmų ar raudų, advokatams yra sudaromos visos sąlygos ginti įtariamuosius.

Įtariamųjų advokatai yra viešai pareiškę, kad jiems buvo trukdoma bendrauti su ginamaisiais, o įtariamasis Laurynas Baltrūnas girdėjo į areštinę trumpam uždarytos jo žmonos verksmą..

Viešai reiškiamą advokatų nuomonę policija įvertino kaip gynybos taktiką.

Baikeris A. Kilkus spalio 15 dieną, apie 17 val., motociklu išvyko iš namų Vilniuje ir negrįžo, jo buvimo vieta nėra žinoma. Skelbta, kad spalio 15-osios popietę vyras galėjo būti pastebėtas Trakuose, Trakų rajone ar Senojoje Varėnoje.

Pareigūnams rasti A. Kilkaus nepavyko iki šiol, paieška tęsiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite