Angle down Atgal

Baigti Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos atnaujinimo darbai

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos direktorius Stasys Norbutas ramia galva gali eiti atostogų – pabaigtas visus metus trukęs gimnazijos pastatų rekonstrukcijos ir plėtros projektas. Iš viso čia atlikta darbų už 629,8 tūkstančio eurų. Projektas buvo finansuojamas iš Valstybės investicijų programos ir rajono biudžetui nekainavo nė cento.

Pasikeitimus pamatai, vos tik užsukęs į gimnazijos kiemą. Visa jos teritorija aptverta, sutvarkyti ir atnaujinti pėsčiųjų takai, pastatyti 35 nauji suoliukai, o gimnazijos vidinis kiemelis kažkuo primena Vilniaus universiteto kiemelius. Direktorius S. Norbutas neabejoja, kad kiemelis turės trauką – jaunimas mėgsta čia pasėdėti ir dabar, vasarą aptuštėjus gimnazijai. O gerais orais čia bus galima švęsti mokslo metų pradžios ir kitas mokyklos šventes.

Niekam nekyla abejonių ir dėl sporto aikštelės bei treniruoklių traukos. Aikštelė padegta gumos asfaltu, ji tinka žaisti krepšinį, tinklinį, lauko tenisą, tai bus galima daryti ne tik dieną, bet ir vėlai vakare – aikštelė gerai apšviesta moderniais šviestuvais. O aštuoni lauko treniruokliai, kurie ypač populiarūs tarp vaikinų, skirti įvairioms raumenų grupėms lavinti. Atvykęs pažiūrėti pabaigtų darbų, vieną išbandė ir mero pavaduotojas Tadas Bartkus. Kai kuriuos treniruoklius jis sakė matąs pirmą sykį gyvenime.

Gimnazijos teritorijos ir sporto aikštynų tvarkymas sudarė didžiąją projekto dalį, UAB „Tima“ darbų čia atliko už 366,5 tūkstančio eurų.

Šalia sporto aikštynų - sutvarkyti garažų ir katilinės pastatai. Pakeista jų stogo danga, skarda apdengtos pastatų sienos, įrengti automatiniai pakeliami garažo vartai, atnaujinta pastatų elektros instaliacija, įrengta nuogrinda aplink pastatą, lietvamzdžiai. Tai darė UAB „Šilalės statyba“, darbų ji atliko už 64,2 tūkstančio eurų.

Gimnazijos sporto salės remontas kainavo 170,3 tūkst. eurų. UAB „Dangų centras“ pakeitė grindų dangą, laiptus į balkoną, sutvarkė sienų apdailą, perdažė lubas. Nors gimnazijos sporto salė neatitinka Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reikalavimų, vis dėlto tai geriausia ir didžiausia sporto salė rajone, čia Šilalės „Lūšis“ prieš metus laimėjo Regioninės krepšinio lygos čempionatą. O NKL varžybų, kur dabar žaidžia mūsų „Lūšis“, dar turėsim palaukti, kol bus pastatytas Šilalės laisvalaikio ir sporto centras. Sirgaliams dar viena gera naujiena - centro statyba jau įsibėgėja.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite