Angle down Atgal

Baigiamos rekonstruoti dvi Biržų miesto gatvės

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas ir administracijos direktorius Vidas Eidukas apžiūrėjo baigiamas rekonstruoti Žemosios ir Stoties gatves.

„Apžiūrėjome renovuotas gatves, pabendravome su vietos gyventojais, kurie dėkojo už pagerintą gyvenimo kokybę. Stoties gatvėje pastebėjome keletą smulkių defektų, bet rangovai pažadėjo juos ištaisyti. Gatvės dar bus apželdinamos, sužymėtos ir perduotos eksploatacijai“, – sakė Biržų rajono meras V. Jareckas.

Biržų miesto Stoties gatvėje paklota nauja gatvės danga, įrengti šaligatviai, rekonstruotos nuovažos. Paviršinis vanduo nuo gatvės dangos surenkamas į naujai įrengtus lietaus surinkimo šulinėlius, kurie sujungti su lietaus nuotekų sistema ir išleidžiamas į Širvėnos ežerą. Darbus atliko AB „Kelių priežiūra“. Objekto darbų kaina – 149753,33 Eur. Gatvės ilgis – 163 m., šaligatvio plotas – 272 kv. m.

Žemojoje gatvėje paklota nauja gatvės danga, įrengti šaligatviai bei nuovažos. Paviršinis vanduo nuo gatvės dangos surenkamas į naujai įrengtus lietaus surinkimo šulinėlius, kurie sujungti su lietaus nuotekų sistema ir išleidžiamas į Apaščios upę. Darbų rangovas – AB „Kelių priežiūra“, objekto darbų kaina – 140655,09 Eur. Gatvės ilgis – 167 m, šaligatvio plotas – 303 kv. m.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite