Angle down Atgal

Sumaištis dėl autobusų, vežančių į aviacijos šventę „Sakalo sparnai 2019“

Šiandien Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vyksta Aviacijos šventė „Sakalo sparnai 2019“, į kurią gausiai sugužėjo šiauliečiai. Etaplius.lt sulaukė moters laiško, kuriame ji išsakė savo nuomonę apie autobusus, vežančius žmones į šventę.

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Karinių oro pajėgų Šiaulių Aviacijos bazė dar prieš renginį informavo, kad atvykstantiems į šventę rekomenduojama automobilius palikti kiek atokiau nuo Aviacijos bazės ar išvis – į šventę atvykti viešuoju transportu. Buvo teigiama, kad Šiaulių arenos aikštelėje bus galima nemokamai parkuotis, o pro šią vietą specialūs maršrutai važiuos kas 5 minutes. Deja, kelionė į šventę žmonėms sukėlė daug nepatogumų.

Į Šiaulių arenos aikštelę susirinko minia žmonių, ketinančių važiuoti į šventę autobusu. Mano nuomone, iš pirmo žvilgsnio organizuota šventė, sukėlė nemažai sumaišties. Žmonės skundėsi dėl autobusų, vežančių susirinkusiuosius į šventę. Jie nestojo visose maršruto stotelėse, dėl to žmonės liko stovėti jose ir tik akimis nulydėdavo pravažiuojančius autobusus. Keliaujantiems į šventę teko laukti po valandą ir net daugiau. Autobusai pirmose maršruto stotelėse susirinkdavo visus keleivius, o toliau – kaip nori – vienas stoteles pravažiuodavo, kitose, visai tuščiose, sustodavo.

comment Skaitytojų komentarai (8)

Taip pat skaitykite