Angle down Atgal

Avaringa gatvė kelia siaubą ne tik vairuotojams

Šalia avaringo kelio netoli Klaipėdos gyvenanti šeima jaučiasi lyg ant parako statinės. „Šalia namo kelyje nuolat įvyksta avarijos. Dažniausias kaltininkas – greitis. Man baisu, kad vieną dieną koks automobilis neįlėktų į namą ar, ne duok Dieve, kliudytų šeimos narį. Rašiau institucijoms, kad pastatytų greičio kalnelius. Tačiau prašymai – kaip žirniai į sieną...“, - dėstė viena moteris.

Vieną rytą redakcija sulaukė išsigandusios moters, gyvenančios Ežero gatvėje (Slengiai, Klaipėdos rajonas), skambučio. Ji pasakojo, kad tą dieną ir vėl prie pat jos namo įvyko avarija – vienas automobilis nulėkė nuo kelio į griovį. Moteris netrukus pasidalijo ir incidento nuotrauka. Fotografijoje matyti, kad į avariją patekęs automobilis yra pavojingai prie namo tvoros.

„O jeigu vieną dieną automobilis atlėks į namą? Vaikštome lyg ant adatų“, - dėstė ji.

Moteris tikino, kad avarijos Ežero gatvėje įvyksta išties neretai.

Tai, kad eismo įvykiai šiame kelyje nėra retenybė, „Vakarų ekspresui“ patvirtino ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė.

„Kelių policijos tarnybos duomenimis, 2019 metais Ežero gatvėje, Slengiuose, įvyko 4 eismo įvykiai: dviem atvejais – spalio 7 ir 11 dienomis – prie prekybos centro automobiliai kliudė kitus automobilius, vienu atveju 2019 metų gegužės 30 dieną automobiliu partrenktas šuniukas, 2019 sausio 16 dieną susidūrė „Subaru“ ir „Crysler“ automobiliai. 2020 metų sausio 24 susidūrė „Opel“ ir „Ford Mondeo“, - atsakyme redakcijai nurodė A. Grauslienė.

Klaipėdos rajono savivaldybės Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjas Algirdas Ronkus dienraščiui nurodė, kad greičio kalnelių klausimu reikėtų kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistus.

„Čia yra direkcijos kelias ir tokius skundus, apsvarstę eismo komisijoje, persiunčiam direkcijai, nes tai yra krašto ir rajoniniai keliai. Esame gavę skundą“, - patvirtino jis.

Automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkas Evaldas Tamariūnas nurodė, kad šiuo metu klausimas dėl greičio kalnelių Ežero gatvėje yra nagrinėjamas.

„Kreipimąsi Kelių direkcija yra gavusi (užregistruotas sausio 27 d.), taip pat Vyriausybė sausio 28 d. per e. pilietį nukreipė tą patį prašymą. Anksčiau asmens prašymas nebuvo gautas. Klausimą Kelių direkcija išnagrinės ir per teisės aktų numatytą terminą jį pateiks pilietei“, - laiške „Vakarų ekspresui“ nurodė jis.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite