Angle down Atgal

Avarijų dienos

Užsitęsusi žiema su pūgomis, sudėtingos eismo sąlygos kelia problemų vairuotojams. Kasdien įregistruojama pranešimų apie eismo įvykius. Tokia žiema ypač nepalanki vilkikų vairuotojams, jie daugiausia ir patenka į avarijas.

Šeštadienį, apie 1.14 val., Kalvarijos savivaldybės Naujienėlės kaime, kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai susidūrė mikroautobusas „Renault Master“, kurį vairavo 56 metų Čekijos pilietis, ir sunkvežimis „Volvo“ su puspriekabe „Krone“. Šią transporto priemonę vairavo 37 metų Latvijos pilietis.

Buvo apgadintos abi transporto priemonės, prispaustą automobilio „Renault“ vairuotoją iš kabinos iškėlė ugniagesiai. Abu vyrai išvežti į Marijampolės ligoninę. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai automobilį „Renault“ vairavęs Čekijos pilietis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą.

Tą pačią dieną, apie 13.40 val., 5-ajame kelio Marijampolė–Vilkaviškis–Kybartai kilometre susidūrė krovininis automobilis MAN, kurį vairavo 26 metų Serbijos pilietis, ir mikroautobusas „Toyota Prius“, vairuojamas 42 metų lietuvio. Į Marijampolės ligoninę išvežti automobilio „Toyota Prius“ vairuotojas ir keleiviai.

19 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Marijampolės savivaldybės Trakiškių kaime nuo kelio nuvažiavo ir ant šono apvirto vilkikas DAF. Glaustinėmis kopėčiomis gelbėtojai padėjo vairuotojui išlipti iš kabinos. Vyras perduotas medikams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite