Angle down Atgal

Automobilių pirkti atvykę kirgizai Lietuvoje užsibuvo per ilgai

Kaune Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai surengė prevencinę priemonę, kurios metu tikrino, ar užsieniečiai laikosi atvykimo, buvimo ir išvykimo iš šalies tvarkos.

Patikrinimus Kauno Palemono mikrorajone ir automobilių turgavietės prieigose pirmadienį surengę Vilniaus pasienio rinktinės Migracijos skyriaus pasieniečiai nustatė 6 pažeidimus.

Per pusdienį VSAT pareigūnai patikrino 43 užsieniečius, daugiausiai – Kirgizijos, Tadžikistano, Kazachstano ir Moldovos piliečių, atvykusių į Lietuvą įsigyti transporto priemonių ar jų dalių. Kontrolės metu paaiškėjo, kad šešių kirgizų turėtos vizos yra nebegaliojančios. Nustatyta, jog užsieniečiai Lietuvoje neteisėtai išbuvo nuo 1 iki 12 dienų. Vyrų amžius – nuo 32 iki 61 metų.

Vieni prekeiviai juos tikrinusiems pasieniečiams aiškino nepastebėję, jog jų turėtų vizų galiojimo laikas baigėsi, kiti tvirtino nespėję laiku susitvarkyti įsigytų automobilių dokumentų ir todėl laiku neišvykę į Lietuvos.

Visi kirgizai VSAT pareigūnams įkliuvo pirmą kartą, tad jiems surašyti įspėjimai dėl atvykimo, buvimo ar gyvenimo Lietuvoje tvarkos pažeidimo bei įteikti įpareigojimai per septynias išvykti iš šalies.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite