Angle down Atgal

Nesusipratimas dėl apsauginių kaukių el. parduotuvėje: klaida ištaisyta kliento naudai

Į naujienų portalo Etaplius.lt redakciją kreipėsi Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugijos „Atgaja“ vadovas Egidijus Kalinaitis. Vyras pasipiktinęs – vietoj „Pigu.lt“ parduotuvėje užsakytų 20 apsauginių veido kaukių tegavo 4. Galop, po kelių apsilankymų parduotuvėje, vyras užsakymą atgavo.

„Užsakėme 20 veido kaukių šeštadienį. Draugijos nariams tų kaukių reikia, nes jos skirtos žmonėms po organų persodinimo operacijų, jų imunitetas silpnas“, – sakė E. Kalinaitis. Apsauginių kaukių užsakymas turėjo būti įvykdytas penktadienį, rugpjūčio 7 dieną, bet vyrui teko nusivilti.

Atvykus atsiimti užsakymo paaiškėjo, kad paruoštos viso labo tik 2 pakuotės po 2 kaukes, iš viso 4 kaukės. „Pigu.lt“ darbuotojai priminęs ir patikslinęs užsakymą E. Kalinaitis gavo atsakymą, jog dėl pasikeitusių tiekėjų veido kaukių pritrūko. „Prieš atliekant užsakymą buvo nurodyta, jog sandėlyje kaukių yra, ir nemažas kiekis. Tos pačios kaukės buvo sudėtos ir parduotuvės lentynoje, bet jomis trūkstamos užsakymo dalies nepapildė“, – pasakojo „Atgajos“ vadovas. Darbuotoja teigusi, jog surinkti 16 kaukių negalinti, kadangi tai, visų pirma, reikia derinti su vadybininke.

4 gautos kaukės. E. Kalinaičio nuotr.
4 gautos kaukės. E. Kalinaičio nuotr.

E. Kalinaičio paprašyta į parduotuvę ateiti pirmadienį. Vyrui pasiūlyta grąžinti gautą prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. E. Kalinaitis nesutiko, naujas užsakymas su 20 kaukių jam pažadėtas iki rugpjūčio 14 dienos.

Susisiekus su „Pigu.lt“ atstove Raimonda Strazdauskaite, gautas atsakymas, jog dėl nesusipratimo kalta įsivėlusi klaida, tad klientui buvo atsiųsta tik dalis užsakymo. „Paaiškėjus neatitikimui, mūsų darbuotoja pasirūpino, kad likusi kaukių dalis būtų užsakyta ir kaip įmanoma greičiau pasiektų klientą. Abiejų pusių sutarimu šiuo metu yra ruošiama trūkstama užsakymo dalis ir kaukės klientą pasieks iki savaitės pabaigos“, – sakė R. Strazdauskaitė.

Klientas gaus užsakytas prekes tokia pačia kaina kaip ir užsakymo momentu. „Jokie prekių kainų pokyčiai tam įtakos neturi, nors ir mūsų sistemų duomenimis, būtent šių kaukių kaina nekito jau mėnesį“, – pridūrė „Pigu.lt“ atstovė.

Draugijos „Atgaja“ vadovas vylėsi, kad naujo kaukių užsakymo neteks ilgai laukti. Kaukių negaunantys draugijos nariai yra aukštos rizikos grupėje – dėl ligos ir atliktų operacijų jų organizmas yra silpnas ir imlesnis koronaviruso infekcijai, tad kaukės jiems yra gyvybiškai svarbios.

Portalo žiniomis, naujas užsakymas E. Kalinaičiui buvo paruoštas rugpjūčio 11 dieną. Be to, „Pigu.lt“, kaip atsiprašymą, klientui suteikė 20 Pigu.lt eurų kitam pirkiniui.

Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite