Angle down Atgal

Aukščiausiasis Teismas: S. Martinavičius lieka nuteistas dėl vienos smurtinės veikos

Aukščiausiasis Teismas atmetė nukentėjusiosios Natalijos Martinavičienės ir jos atstovo, nuteistojo Sigito Martinavičiaus kasacinius skundus.

Pirmosios instancijos teismo nuosprendžiu S. Martinavičius buvo nuteistas dėl keturių smurtinių veikų prieš savo sutuoktinę N. Martinavičienę.

Apeliacinės instancijos teismas pakeitė pirmosios instancijos teismo nuosprendį ir S. Martinavičių dėl trijų veikų išteisino.

Kasaciniais skundais nukentėjusioji ir jos atstovas prašė panaikinti apeliacinės instancijos teismo nuosprendį ir palikti galioti pirmosios instancijos teismo nuosprendį, nuteistasis - panaikinti abiejų instancijų teismų sprendimus ir jį išteisinti arba atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės dėl nusikaltimo mažareikšmiškumo.

Aukščiausiojo Teismo teisėjų kolegija konstatavo, kad apeliacinės instancijos teismas nepadarė kasaciniuose skunduose nurodytų įrodymų tyrimo ir vertinimo reikalavimų pažeidimų, tinkamai taikė baudžiamąjį įstatymą, dėl to nėra pagrindo konstatuoti, kad bylą nagrinėjant apeliacine tvarka teisėjų kolegijos priimtas nuosprendis yra neteisėtas ir nepagrįstas. Teismai teisingai nenustatė pagrindų S. Martinavičių atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės dėl nusikaltimo mažareikšmiškumo.

Aukščiausiojo Teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite