Angle down Atgal

Pateikė daugiau žinių apie 39-erių vyro mirtį: nuo koronaviruso gydėsi namuose, gyvybė užgeso staiga

Trečiadienį naujienų portalas Etaplius.lt pranešė apie kone jauniausią COVID-19 pandemijos auką Lietuvoje: mirė vos 39-erių Molėtų rajono gyventojas. Šiandien portalo partneris, Anykščių krašto laikraštis „Anykšta“ pateikė daugiau informacijos apie mirties atvejį.

Daugiau skaitykite: Molėtų ligoninės priėmimo skyriuje mirė 39-erių metų koronavirusu sirgęs vyras

Aukų amžius jaunėja: koronavirusas pasiglemžė 39-erių vyro gyvybę

Paaiškėjo, kad vyro gyvybė užgeso staiga, jis mirė ligoninės priimamajame. Kaip laikraščiui teigė Molėtų rajono ligoninės direktorius Vaidotas Grigas, vyras nuo koronaviruso gydėsi namuose, o jam nualpus buvo iškviesti medikai.

„Greitosios automobilyje jis buvo reanimuojamas. Deja, gyvybės išgelbėti nepavyko. Mirė priėmimo skyriuje“, – sakė V.Grigas.

Užsikrėtimas koronavirusu Molėtų rajono gyventojui diagnozuotas prieš savaitę. Nėra žinoma, ar pacientas turėjo gretutinių ligų.

Trečiadienį Molėtų rajono savivaldybės internetinėje svetainėje paskelbta, jog mirė 39-erių metų Joniškio savivaldybės gyventojas. Molėtų meras Saulius Jauneika tą pačią dieną išplatintame vaizdo įraše paprašė gyventojų elgtis „žmoniškai“.

„Su kiekviena diena situacija keičiasi, kol kas ne į gerąją pusę. Molėtuose kasdien turime vis daugiau ir daugiau susirgimo atvejų, šią savaitę jau turime ir mirčių.

Virusas Molėtuose plinta daugiausiai iš artimos aplinkos. Žmonės suserga po tam tikrų vakarėlių, sueigų, tiek namuose, tiek darbe. Dalis susirgimų įvyksta ir kai susitinka kaimynai tiesiog išgerti arbatos ar kavos puodelio.

Galbūt atsipalaidavę ir nevertindami pavojaus mes sukeliame pavojų savo vyresnio amžiaus artimiesiems – ir ne tik vyresnio. Jau turime atvejį kai dėl viruso, kaip bebūtų gaila, mirė pakankamai jaunas žmogus. Jo amžius nesiekė net 40-ies“, – tuomet sakė meras.

Naujausiais, ketvirtadienio, duomenimis, dėl COVID-19 praėjusią parą mirė 17 žmonių, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 53 tūkst. 757 asmenys, 40 tūkst. 459 – tebeserga, 12 tūkst. 655 – pasveiko.

Dėl koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 449 žmonės, dėl kitų priežasčių – 194 užsikrėtusieji.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite