Angle down Atgal

Atnaujinta erdvė prie bendruomenės namų

Gyventojus džiugina nauja laisvalaikio erdvė Rietave. Bendra projekto vertė – 5526,00Eur, iš jų 4999,94Eur skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, 10 proc. prisidėjo Rietavo savivaldybės administracija. Bendruomenė prie projekto prisidėjo savo bendruomenės nario mokesčiu ir savanoriškais darbais.

Už gautas lėšas įsigyta ir sumontuota mažiausiems kaimo gyventojams skirta  vaikų žaidimų aikštelė ir spyruokliukas, suaugusiesiems – 5 treniruokliai. Asfalto erdvė pagyvinta trimis spalvotais žaidimais: „Klasės“, „X ir O“ ir šaškių lenta su bitutėmis ir boružėlėmis. Aikštyno švarai palaikyti įrengtos dvi šiukšliadėžės „Šiukšlių rojus“.

Bendruomenė tik iš savo lėšų pirko vartelius, kuriuos į jau aplinką juosiančią tvorą sumontavo seniūnijos darbuotojai. Atnaujinti krepšinio lankai, pagal bendradarbiavimo projektą „Giliogirio kaimas – dalelė Lietuvos“ atnaujinti futbolo vartai.

Laisva erdvė prie bendruomenės namų tapo laisvalaikio aikštynu, kur užsiėmimą gali rasti tiek mažas, tiek suaugęs ar vyresnio amžiaus gyventojas ir kaimo svečias. Čia galima turiningai leisti laiką: lavėti, mokytis kūrybiškumo ir išmanumo, palaikyti fizinį aktyvumą, būti gryname ore,  atrasti bendravimo džiaugsmą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite