Angle down Atgal

Atlikėjas Jovydas pristato savo trečiąją dainą

Dainininkas Jovydas Zabiela, panašu, jog ruošiasi rimtai prasiveržti į Lietuvos muzikinį pasaulį. Vos prieš keletą mėnesių, išleidęs kūrinį, "Judame", kuris susilaukė pakankamai didelės sėkmės, jau išleidžia savo trečiąją dainą, pavadinimu "Mano Laikas".

Tiesa, kartu su H.O.M records, Jovydas jau yra susitikęs ne pirmą kartą. Prieš kiek daugiau nei mėnesį, jie susijungė tam, kad sukurtų muzikinį kūrinį pavadinimu "Muzika Gydo". Kaip teigia pats Jovydas, muzika jam yra vienintelė veikla, kurioje jis atsiskleidžia pilniausiai.

Net ir tada, kai būna sunkių gyvenimo momentų, štai visada gelbsti kūryba. Jovydo dainose, galime girdėti daug gilių minčių, bet tuo pačiu suderintų su puikiu muzikos skambesiu, kuris priverčia pajudėti. Matyt tai ir išskiria jį nuo kitų. Naujausia daina "Mano Laikas" turi šiek tiek senovinio skambesio, bet pati melodija yra labai įdomiai suderinta su karts nuo karto pasigirdžiančiu repavimu. Tai kažkas kitokio, nei ką paprastai girdime šiuo metu.
"Nežinau, ar tai publikai patiks, nes tai yra šiek tiek kitaip, nei kas supa mus palinkui dabar, bet man patinka. Svarbiausia, jog man patiktų, nes jeigu to nebus, kaip tada galėčiau kažką kurti", - teigia Jovydas. Kaip teigia atlikėjas Jovydas, ekspermentuoti jis ruošiasi daug, kol pagaliau apčiuops savąjį "varikliuką".

Premjera: "H.O.M" records feat. Jovydas - "Mano Laikas":

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite