Angle down Atgal

Atlikėjas J. Jonas ir serialo „Sostų karai“ žvaigždė S. Turner laukiasi pirmagimio

Grupės „Jonas Brothers“ narys Joe Jonas ir serialo „Sostų karai“ aktorė Sophie Turner gyvena laime – pora netrukus susilauks pirmagimio, praneša Elle.com.

Tiesa, apie šią žinią pora neatviravo. Keli šaltiniai pranešė, jog žinoma moteris raudonajam kilimui pasirinko būtent tokią aprangą, kuri pridengtų jos besikeičiantį kūną. „Jie šias žinias labai slepia, tačiau poros draugai ir šeima yra labai sujaudinti naujienos“, – teigė šaltinis.

Alfa.lt primena, kad pora susituokė praėjusių metų pavasarį. Su internautais ir poros gerbėjais vaizdais iš netikėtos tuoktuvių ceremonijos vienoje Las Vegaso koplyčioje pasidalijo ilgametis poros draugas, didžėjus ir muzikos prodiuseris Diplo. Vaizdo įraše įamžinta, kaip balta suknele ir nuometu pasipuošusi Sophie ir pilku kostiumu pasidabinęs Joe, padedami į Elvį Presley įsikūnijusio, teisę sutuokti žmones turinčio asmens, sako įžadus.

Visa tai įvyko praėjus vos kelioms valandoms po to, kai Joe su broliais Nicku ir Kevinu muzikos apdovanojimų „Billboard“ scenoje surengė įspūdingą šou.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite