Angle down Atgal

Atidaryta „Bėgam už Marijampolę“ paroda

Gegužės 29 dieną Kultūros centre atidaryta fotografo Roko Lukoševičiaus paroda „Bėgam už Marijampolę 2018“.

Ekspozicijoje pateiktos profesionalaus sporto renginių fotografo R. Lukoševičiaus įamžintos praėjusių metų tradicinio bėgimo „Bėgam už Marijampolę“ akimirkos. Tai antroji tradiciniam bėgimui, kuris šiemet sporto aistruolius suburs jau šeštą kartą, skirta paroda. Fotografijose užfiksuotos įvairios ir puikiai perteiktos bėgančių žmonių emocijos.

Parodą atidarė vienas iš pagrindinių „Bėgam už Marijampolę“ parodos iniciatorių ir bėgimo organizatorių, Marijampolės savivaldybės tarybos narys bei Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis ir Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Sveikindamas parodos organizatorius ir visus susirinkusius svečius mero pavaduotojas A. Visockis padėkojo parodos sumanytojams už gražią sportui skirtą, išraiškingas žmonių akimirkas perteikiančią parodą.

„Tikimės per fotografiją pritraukti kuo daugiau norinčių sportuoti entuziastų, sveikuolių, galinčių patirti teigiamas emocijas“, - pristatydamas parodą sakė D. Kemeraitis.

Fotografijos bus padovanotos, jose užfiksuotiems sportininkams.

Apžiūrėti parodą Kultūros centre ir pasigrožėti nuostabiais vaizdais fotografijose bus galima iki birželio 9 dienos. Ateikite, galbūt fotografijose pamatysite ir save.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite