Angle down Atgal

Atidaromas miesto stadionas

Nuo pirmadienio lankytojams atveriamas Varėnos miesto stadionas, praneša Varėnos sporto centras.

Nuo balandžio 27 dienos galimi laisvalaikio užsiėmimai atviroje erdvėje (stadionas, laiko teniso aikštynai) kur užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, tenkantis vienam lankytojui, ir ne mažesnis nei 10 m atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių.

Kaukių dėvėjimas viešose vietose vis dar lieka privalomas. Nepamirškime asmens higienos laikymosi būtinybės (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.). Žmonių be kaukių į stadioną SC darbuotojai neįleis.

Stadione nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis).

Krepšinio aikštele, esančia stadiono viduje, naudotis negalima. Su tvarkos aprašu galėsite susipažinti ir prie stadiono įėjimo:

Draudžiama:

lankytis didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

lankytis, turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas)

Nerekomenduojama:

lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“)

Stadiono lankytojai privalo:

laikytis 10 m. atstumo tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių.

Dėvėti apsauginę kaukę arba apsauginę veido priemonę.

Laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo:

Kosint ar čiaudint, būtina užsidengti burną ar nosį su vienkartine nosine, nusisukti.

Jei nosinės neturite – kosėti ar čiaudėti į drabužius, kurie nekontaktuos su atvira ranka ir veiks kaip oro filtras (į alkūnės linkį, skverną).

Kosint ar čiaudint neužsidengti burnos ar nosies delnu.

Nosiai valyti bei išsišnypšti naudoti vienkartines nosines, jas panaudojus išmesti į šiukšlių dėžę ir nedelsiant nusiplauti rankas.

Nekosėti ir nečiaudėti aplinkui esant kitų žmonių (reikėtų išeiti į kitą vietą).

Neiškvėpti oro į kito žmogaus pusę.

Sveikas žmogus, atsidūręs kito žmogaus kosėjimo ar čiaudėjimo zonoje, turėtų nuo jo pasitraukti, trumpam sulaikyti kvėpavimą.

Būtina dėvėti medicininę kaukę, jei kosėjame ir čiaudime, kad sulaikytume su lašeliais viruso pasklidimą aplinkoje. Nepamirškime pakeisti kaukę nauja kuomet dėvima tampa drėgna. Vienkartinės kaukės pakartotinai nenaudojamos.

Panaudotas kaukes, servetėles ir kitas medžiagas išmesti ir nedelsiant nusiplauti rankas.

Kad virusas nepatektų į sveiką organizmą, neliesti akių, nosies ir burnos nenusiplovus rankų.

Bendri rankų higienos reikalavimai (plovimas) – prieš valgymą, po tualeto, po kontakto su gyvūnais, jų išskyromis, grįžus iš bet kokios viešos vietos.

Jei nėra galimybės nusiplauti rankų, galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60% alkoholio.

Stadiono darbo laikas:
Darbo dienomis 8-20 val.
Šeštadienį-sekmadienį ir švenčių dienomis 10-20 val.

Karantinas pratęstas iki gegužės 11 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite