Angle down Atgal

Ateityje liūtus vaidins studentai?

Tai Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Štai ir vėl taip vadinami gyvūnų mylėtojai pakėlė skandalą atvažiavusiems cirkininkams. Tie protestuotojai bando nors tokiais metodais patekti į visuomėnės pastebėjimo ratą. Tačiau daugelis tokius protestus laiko nesąmoningais, o pačius protestuotojus – nerandančiais jokios veiklos vargšeliais.

Taigi, atsirado šiokia tokia grupelė, neva tai ginanti gyvūnų laisvę. Tokia veikla tiktai daug kam sukelia pasišaipymus, o kai kuriuos ir papiktina. Vedant tokią politiką, tai jokie cirkai su gyvūnais, ne tik į Šiaulius, bet ir į Lietuvą nebeatvažiuos.

Pagal tokią veiklos liniją, reikia ir zoologijos sodus uždaryti, uždrausti akvariumus ir delfinariumus, mat ten visur gyviems padarams ribuojama laisvė. Reikia uždrausti ir šunis laikyti. Dažnai tenka matyti, kaip nuolat yra tampomi pavadėliais šunys: ir didesni, ir mažiasni.

Pagal „gyvūnų mylėtojų“ supratimą, visus, kurie tik yra nelaisvėje, reikia paleisti.

Aš prisimenu labai linksmą pasakojimą prieš maždaug 60 metų. Kokiame tai mieste buvo organizuotas laukinių gyvūnų pasirodymas, bet gyvūnų jame nebuvo. Tuomet organizavo niekam nežinant žvėrių vaidybą, kurią turėjo atlikti žmonės. Ir vietoje tikros beždžionaitės, buvo aprengta beždžionės kostiumu viena smulki mergaitė. Ir štai miesto aikštę pripildė narvų su visokiais žvėrimis. Žmonių - žiūrovų prisirinko daug ir, žinoma, vaikų. Asmenys atliekantys žvėrių roles, tik riaumoja, loja, šnypščia.

Ir štai pasirodė maža beždžionytė, kurią vaidino mergytė. Ji pradėjo visaip šokinėti bei cypauti. Ir štai pamatė, kad ateina riaumodamas stambus liūtas, beždžionytė cypdama pradėjo bėgti. Ji nežinojo, kad liūtą taip pat vaidina žmogus. Jis pasivijo ją ir sušnibždėjo:

„Nebijok, aš esu penkto kurso zoologijos studentas.“

Taigi,gal ir ateis tokie laikai, kada patys žmonės pradės vaidinti gyvūnus.

Štai per vaikų Vėlykėles sutikau jauną vyrą vedžiojanti bengalų veislės katiną. Vedžioja už pavadėlio, kurį jam padovanojo koks tai draugas iš Vilniaus. Tai gal reikėtų atimti tą katiną, nuvežti į Ten-Šanio kalnus ir paleisti gyvūną tėvynėje į laisvę?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite