Angle down Atgal

Ateinanti savaitė bus žiemiška

Ateinančią savaitę sinoptikai žada žiemiškus orus. Naktys bus žvarbesnės, tačiau dienomis šalčio nebus daug.

Oro temperatūra sekmadienį buvo daug kur artima nuliui. Tačiau jau vakarėjant oras šals ir naktį jau tikėtinas 6-11 laipsnių šaltis, LRT Radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas. Ten, kur padangė išsigiedrys, galima sulaukti ir 12-14 laipsnių šalčio. Vėjas pūs nestiprus iš šiaurės, šiaurės vakarų. Kai kur truputėlį pasnigs, naktį vietomis susidarys plikledis.

Šalti orai laikysis ir pirmadienį. Dieną bus 2-7 laipsnių šalčio. Tokia temperatūra išliks ir antradienį. Antradienio naktį temperatūra pažemės iki 6-11, o ten, kur naktį pasirodys žvaigždės, yra tikimybė, kad atšals ir iki 13-15 laipsnių šalčio. Dieną temperatūra svyruos tarp 3-8 laipsnių šalčio.

Jau antradienį sulauksime daugiau sniego, tad naktimis temperatūra neskubės kristi, sakė sinoptikas. Trečiadienio naktį temperatūra pažemės iki 5-10, o vietomis išliks 1-3 laipsnių šaltis. Dieną aukščiausia temperatūra pasieks 0-5 laipsnius šalčio. Taigi po truputėlį šaltis lyg ir žada atlėgti, bet artėjant savaitgaliui orus pradės lemti anticiklonas, sakė sinoptikas. Tad, pasak jo, vėl yra tikimybė, kad naktys bus žvarbesnės. Tačiau dienomis bus nešalta - ketvirtadienį dieną bus 0-5, o penktadienio dieną - nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Vyraus malonūs žiemiški orai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite