Angle down Atgal

Aštuntokai suplanavo sėkmingą karjerą

Vėžaičių pagrindinėje mokykloje kasmet vykdoma veikla, skirta karjeros kompetencijoms įgyti, t. y. praplėsti mokinių žinias apie profesijų ir darbo pasaulį. Tad kovo 15 dieną aštuntos klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės Lidijos Meižienės ir socialinės pedagogės Irenos Liebienės, vyko į Gargžduose įsikūrusią UAB „Mars Lietuva“.

Mokinius pasitiko personalo specialistė Monika Benikaitė. Vaišindamiesi saldainiais ir kava, aštuntokai klausėsi įmonės darbuotojos pasakojimo apie pasaulyje garsios bendrovės MARS įkūrimą. Sužinojo, kad savo veiklą bendrovė, pavadinimu „Masterfoods“, pradėjo 1993 m. Klaipėdoje. Šiandien savo gamybą vykdanti Gargžduose, „Mars Lietuva“ yra viena didžiausių JAV korporacijos „Mars, Incorporated“ gamyklų Europoje. Visa bendrovės kultūra ir požiūris į veiklą pagrįsti Penkiais bendrovės „Mars“ principais – kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas ir nepriklausomumas. Įmonėje dirba apie 800 darbuotojų. Kasmet šioje bendrovėje pagaminama apie 75 tūkst. tonų konservuoto maisto katėms, kuris eksportuojamas į daugelį Europos šalių. Bendrovė nuolat plečia verslą, diegia pažangiausias technologijas, rūpinasi darbo vietų saugumu, darbuotojų gerove ir jų kvalifikacijos kėlimu, taip pat skiria didelį dėmesį gyvūnų globai.

Ekskursijos dalyviai susipažino su šios bendrovės veikla, jos darbo pobūdžiu, gaminama produkcija, lankėsi gamybos patalpose bei stebėjo, kaip paruošiama produkcija vartotojui. Įdomu buvo stebėti, kaip vyksta darbo procesas gamybos patalpose, kaip gaminamas pasaulinei rinkai skirtas kačių ėdalas. Įdomu buvo išklausyti pasakojimus bei patiems apžiūrėti ir įvertinti įmonėje pagamintų kačių maisto pavyzdžius.

Padėkoję ekskursijos vadovei Monikai, aštuntokai grįžo į mokyklą įsitikinę, kad kiekvienas turi planuoti savo veiklą, stengtis pažinti save ir savo gebėjimus bei galimybes norėdamas tapti sėkmingas ir laimingas, būti veik­lus, atsakingas ir motyvuotas.

Klasės vadovė L. MEIŽIENĖ ir socialinė pedagogė I. LIEBIENĖ

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite