Angle down Atgal

A. Sekmokas atsistatydina iš Vilniaus šilumos tinklų stebėtojų tarybos

Vilniaus savivaldybės tarybai antradienį pritarus Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės (TEC-3) perleidimui energetikos grupei „Lietuvos energija“ , bendrovės Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) stebėtojų tarybos pirmininkas, buvęs energetikos ministras konservatorius Arvydas Sekmokas pareiškė atsistatydinantis iš pareigų.

„Kadangi svarstant tokį klausimą, kaip bendradarbiavimo sutartis, buvo apeita Vilniaus šilumos tinklų stebėtojų taryba, aš nematau prasmės joje likti - atsistatydinu“, - tarybos posėdyje pareiškė A.Sekmokas.

Jis tvirtino, kad galutinis susitarimas dėl TEC-3 perleidimo vertės kelia abejonių.

„Ar trečios termofikacinės elektrinės vertinimas nekelia abejonių dėl jos vertės ir ar nėra reikšmingų aplinkybių, į kurias vertinime reikėtų atsižvelgti? Man regis, tokių aplinkybių yra. Ar priimtina, kad Vilniaus šilumos tinklų stebėtojų taryboje bendradarbiavimo sutartis kaip labai svarbi sutartis nebuvo svarstoma“, - tvirtino A.Sekmokas.

Antradienį Vilniaus taryba patvirtino bendradarbiavimo sutartį tarp savivaldybės, VŠT ir „Lietuvos energijos“ - pagal ją pastaroji iki spalio 1 dienos už 9,935 mln. eurų perims TEC-3, o Europos Komisijai ir kitoms institucijoms leidus, VŠT galės įsigyti iki 5 proc. šiuo metu „Lietuvos energijos“ vystomos 328 mln. eurų vertės Vilniaus kogeneracinės jėgainės akcijų.

BNS informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite