Angle down Atgal

Artūras Bogdanovas pasiliko

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas atsiėmė savo pareiškimą trauktis iš pareigų ir tiki, kad rajone darbai ir projektai bus įgyvendinami dar sklandžiau nei iki šiol.

„Darbus tęsiame. Taip politikoje jau būna, kad kartais reikia parašyti pareiškimą, kad galėtume susėsti ir viską išsiaiškinti“, - pasikeitusias aplinkybes aiškina A. Bogdanovas. Anot jo, įvyko susitikimas su rajono Tarybos valdančiosios  koalicijos partneriais. Buvo aptarta situacija, išsiaiškinti nesutarimai ir priimtas sprendimas dirbti toliau.

A. Bogdanovo atleidimo kausimas buvo įtrauktas į ketvirtadienio neeilinį Klaipėdos rajono tarybos posėdį, tačiau posėdžio išvakarėse A. Bogdanovas informavo, kad prašo savo ankstesnį pareiškimą trauktis iš užimamų pareigų laikyti negaliojančiu. Klausimas buvo išbrauktas iš Tarybos posėdžio darbotvarkės.

„Esu įsitikinęs, kad nuo šiol rajonui reikalingi sprendimai bus priimami sklandžiau“, - sako A. Bogdanovas. Jis neslepia, kad apsisprendimą palengvino ir didelis visuomenės palaikymas. Rajono verslininkai net sukūrė peticiją direktoriui palaikyti, kurią pasirašė daugiau nei 200 žmonių.

Tikėjo, kad apsigalvos

Viena iš peticijos organizatorių teisininkė Andželika Šakinienė anksčiau „Vakarų ekspresui“ sakė, kad dėl direktoriaus sprendimo trauktis yra kalta dalis rajono valdančiosios koalicijos politikų, kuriems nepatiko A. Bogdanovo diegiamos inovacijos, pakeitimai ir vykdoma restruktūrizacija.

„Verslas ir žmonės  patenkinti administracijos direktoriaus darbu, o daliai politikų, kurie pripratę prie seno biurokratinio darbo, tai netinka“, - sakė A. Šakinienė, kuri jau praėjusią savaitę tikėjo, kad direktorius savo sprendimą trauktis gali pakeisti.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite