Angle down Atgal

Artimieji šokiruoti: nuo ligoninėje mirusios senolės pirštų dingo brangūs žiedai

Sunkiai suvokiamas nusikaltimas: ligoninėje mirus garbaus amžiaus senolei, nuo jos pirštų dingo sužadėtuvių ir vestuvinis žiedas. Papuošalai visai šeimai be galo brangūs – tai savotiška relikvija ir velionės atminimo ženklas. Sugniuždytas našlys šokiruotas dėl šio nusikaltimo.

Incidentas įvyko Princesės Aleksandros ligoninėje, Harlou mieste, Jungtinėje Karalystėje. Esekso policija pranešė, kad 80 metų sulaukusi moteris buvo paguldyta į ligoninę po to, kai sušlubavus sveikatai parkrito savo namuose.

Ji mirė gydymo įstaigoje po trijų dienų, visą laiką prie jos budėjo sutuoktinis.

Po moters mirties šiek tiek aprimus emocijoms jis nuėjo atsiimti velionės asmeninių daiktų ir pastebėjo, kad trūksta dviejų jos mūvėtų žiedų.

Žiedai buvo ant moters rankos kai ji buvo paguldyta į ligoninę, o gydymo metu medikai jų nelietė.

Bendra dingusių sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo vertė – apie 13 tūkstančių svarų. Tačiau artimieji labiausiai nusiminę ne dėl finansinės, bet dėl emocinės dingusių daiktų vertės. Tai buvo Anapilin iškeliavusios žmonos, mamos ir močiutės atminimas.

Istorijai pasklidus socialiniuose tinkluose, internautai pasmerkė tokį nežmonišką poelgį. Policija pradėjo tyrimą ir ieško papuošalus pasisavinusio vagies.

Parengta pagal independent.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite