REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Įvairenybės2018 m. Lapkričio 21 d. 17:32

Artėja Kalėdos: susikurkite šventinę nuotaiką namuose

Vilnius

Vytautas NemunaitisŠaltinis: Etaplius.lt


61324

Kalėdos – ramybės ir susitaikymo metas, kai namuose įsivyrauja šventinė nuotaika, o šeimos nariai vis daugiau laiko praleidžia kartu. Ši ypatinga šventė kuria išties gerą jausmą širdyje, o norint, kad jis išliktų, reikia įdėti pastangų. Kai artėja Kalėdos, žmonės paprastai skiria nemažai laiko jų pasiruošimui, o tai daro pačiais įvairiausiai būdais.

Susikurti Kalėdinę nuotaiką jums padės:

  • Skanus naminis maistas. Kai namai pakvimpa imbieriniais sausainiais, karšta kakava, visokiausių rūšių keksiukais, meduoliais ar kūčiukais – vadinasi artėja Kalėdos. Skanus naminis maistas pakels nuotaiką tiek gaminančiam, tiek ragaujančiam. Malonus kepinių aromatas pripildys visus namus, todėl šventinė nuotaika garantuota.
  • Valandėlė su šeimos nariais. Šiais laikais visi skuba, lekia, po darbų grįžta pavargę ir nieko nebenori, tik būti su savimi. Prieš Kalėdas stenkitės atsipalaiduoti, daugiau laiko praleisti su mylimiausiais ir brangiausiais žmonėmis, paklauskite jų, kaip jiems sekasi, kaip praėjo diena, žaiskite stalo žaidimus, valgykite ką tik iš orkaitės išimtus šiltus sausainius, gerkite mėgstamus gėrimus, puoškite kalėdinę egle, o gal net ramiai patylėkite ir tiesiog pabūkite kartu. Valanda prieš miegą su šeimą laukiant Kalėdų sukurs ramią ir draugišką atmosferą, primins, kodėl verta gyventi ir kaip gera būti apsuptam mylimų žmonių.
  • Kalėdinė muzika. Kurkite kalėdinę nuotaiką pasileidę mėgstamą kalėdinę muziką. Interneto platybėse yra tikrai nemažai Kalėdinių playlistų, todėl jums nieko daug galvoti nereikės, tiesiog susirasti juos ir klausytis namuose, leidžiant vakarą su šeimos nariais. Kalėdinės dainos nuteiks maloniai, jų klausydami galėsite gaminti maistą, kurti rankų darbo dovanas ar net, jeigu bus noro, šokti pagal jas įvairius šokius vieni ar su mylimu žmogumi.
  • Rankų darbo dovanos. Rankų darbo dovanas vertina kiekvienas, jas gavęs. Kurkite įvairias smulkmenas savo artimiesiems ir taip palaikykite šventinę nuotaiką namuose. Jums bus smagu gaminti, atskleisti savo talentą, o žmonėms, kurie jas gaus, bus malonu ir juos rankų dovanos tikrai nustebins.
  • Įvairios Kalėdinės dekoracijos. Įsigykite patinkančių kalėdinių dekoracijų ir jomis puoškite savo kambarį, svetainę ar net visus namus. Pirkite kalėdines dekoracijas internetu taip sutaupydami laiko ir turėdami galimybę vieną prekę pakeisti kita. Pirkti kalėdines dekoracijas internetu paprastas ir greitas sprendimas, o tai daryti galite net neišėję iš šiltų ir jaukių namų, kartu pasitardami su šeimos nariais. Taip pat labai patogus dalykas, kad kalėdinės dekoracijos jums bus pristatytos tiesiai į namus, nereikės važinėti po mašinų pilnas gatves ir laukti kamščiuose. Būkite Kalėdoms pasiruošę iš anksto – įsigykite įvairias dekoracijas.

Skirkite laiko kurdami įdomų, šventinį, neeilinį Kalėdinį dizainą savo namuose ir nustebinkite pačius brangiausius žmones parodydami, kad jie jums rūpi. Kasmet kiekvienas nori būtų pradžiugintas, todėl nepamirštamo laiko praleidimas kartu, šventinės nuotaikos sūkuryje, bus didžiausia dovana artimiausiems žmonėms.REDAKCIJA REKOMENDUOJA