Angle down Atgal

Ar „dragai“ Šiauliuose taps legalūs?

Neseniai Šiauliuose įvykusios nelegalios automobilių lenktynės, „dragas“, pasižymėjo ne vienoje antraštėje. Apie tai pasisakė ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad gegužės 15 d. Šiauliuose, Zoknių mikrorajone, įvykusių „drago“ lenktynių dalyviams buvo skirtos baudos. Po savaitės, gegužės 22-23 dienomis Šiaulių apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė prevencines priemones, užkardančias jaunimo būrimąsi į nesankcionuotas lenktynes. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas Zoknių mikrorajonui, kur įprastai rengiamas „dragas“, ir jo prieigoms. Per dvi dienas pareigūnai užfiksavo 186 greičio viršijimo atvejus. Neseniai Šiaulių miesto meras iškėlė klausimą dėl minėtų lenktynių legalizavimo.

„Iš vienos pusės labai įdomu (man taip pat) iš kitos pusės saugumo klausimai. Tačiau yra daugybė sporto, kur ieškoma adrenalino: nuo kalnų slidžių iki kaitavimo Rėkyvos ežere. Tai taip pat labai pavojinga. Bet buvo ir bus. Nemanau, jog galiu būti teisėju ir moralizuoti žmones, kurie dalyvavo ir gavo baudas. Tai gyvenimas ir taip būna. Tačiau labai gerai suprantu, jog Policija reaguoti privalėjo. Gal būt išeitis būtų „dragus“ padaryti civilizuotai? Manau, jog tai pritrauktų daug žmonių? Ir būtų įdomu? O gal „dragų“ esmė ir yra daryti outside the law? Tai kaip čia yra?“, - asmininėje feisbuko paskyroje rašė A. Visockas.

Komentatoriai pasidalino į kelias dalis, didžioji dauguma pritaria tokiai minčiai. Komentaruose pasirodo ne vienas pasisakymas dėl lenktynių trasos įrengimo. Vieni rašė, kad pritaria už „dragų“ įteisinimą ir vyktų į tokius renginius, mokėtų pinigus. Buvo kreiptasi ir į patį miesto merą, klausiant kokių veiksmų reikia imtis, kad būtų gaunami leidimai. Kiti iškėlė ekologijos problematiką, o dar kiti ėmė priminti jau įvykusias ir skaudžias tokių lenktynių patirtis, kuomet nukentėjo ar mirė ne vienas žmogus.

Po tokių pamąstymų belieka laukti, ar tokios automobilių lenktynės iš tikrųjų bus legalizuojamos ir pritrauks įvairius adrenalino mėgėjus iš visos Lietuvos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite