Angle down Atgal

Aptarti Pagėgių krašto ūkininkų veiklos rezultatai

Vasario 7 d. vyko Pagėgių krašto ūkininkų 2019 m. veiklos rezultatų aptarimo renginys, kurio metu įteikti padėkos raštai „Metų ūkis 2019“ nugalėtojams: Irmos ir Romaldo Mančų ūkis (Kentriai) pripažintas geriausiu savivaldybėje – I vieta, II vieta – Palmyros Kondrotienės ūkis (Natkiškiai), III – Audronės ir Giedriaus Pakalniškių ūkis (Anužiai).

Renginyje dalyvavo LR Seimo nariai Ričardas Juška ir Stasys Nausėda, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, kiti svečiai.

Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pasidžiaugė, kad Pagėgių krašto ūkininkai aktyviai dalyvauja įvairiose paramos programose ir sėkmingai jas įgyvendina: pernai pagal įvairias kaimo plėtros priemones pateikta apie 2000 paraiškų, jas įgyvendinus, įsisavinta apie 3.5 mln. eurų, apie 6.2 mln. ūkininkai gavo už deklaruotus pasėlius. Praėjusiais metais buvo įsteigta pirmoji melioracijos asociacija, kuri sėkmingai dalyvavo Kaimo plėtros programoje ir gavo apie 400 tūkst. eurų melioracijos darbams atlikti. Savivaldybės meras taip pat įteikė padėkas „Metų ūkis 2019“ nugalėtojams.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite