Angle down Atgal

Aptarta Žeimelio technologijų ir paslaugų mokyklos tolesnė veikla

Antradienį Pakruojo rajono savivaldybės vadovai susitiko su Žeimelio technologijų ir paslaugų mokyklos direktoriumi Antanu Indriuliu ir Kaune trikotažą gaminančios ir įvairaus stiliaus rūbus kuriančios bendrovės „Omniteksas“ vadovu Vydu Damalaku.

V. Damalakas prieš daugiau nei 3 metus Žeimelyje įkūrė mažesnę, tačiau taip pat tekstilės gaminiais užsiimančią uždarąją akcinę bendrovę „Žeimelio trikotažas“. Dėl to nedideliame miestelyje ne tik atnaujintas vienas iš ilgai nenaudotų pastatų, bet ir įkurta dešimtys naujų darbo vietų.
Su ugdymo įstaigos ir verslo atstovais aptarta Žeimelio technologijų ir paslaugų mokyklos tolesnė veikla. V. Damalako, kaip ir vietos bendruomenės, savivaldybės atstovų, nuomone, mokykla visam šiam regionui yra reikalinga, nes sudaro galimybę vietos žmonėms įgyti perspektyvias profesijas neišvykstant toli iš gimtojo krašto.

Susitikimo metu diskutuota apie mokyklos viziją, būsimus tikslus, suteikiamų profesijų atsakingą peržiūrą – Žeimelio technologijų ir paslaugų mokykla stojantiesiems turi suteikti galimybes darbo rinkoje vienodai konkuruoti su kitais, kurie baigia tokio pobūdžio įstaigas.

V. Damalakas išsakė rūpestį, kad mokykla, kuri suteikia galimybę gauti reikalingą profesiją ir kvalifikaciją, būtina norint toliau plėtoti tekstilės įmonės veiklą Žeimelyje – „Žeimelio trikotažas“ nuolat auga, įmonei reikalingi kvalifikuoti darbuotojai.

Kitą savaitę Žeimelio technologijų ir paslaugų mokyklos ir profesinio mokymo padėtį mūsų rajone meras S. Margis pristatys Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite