Angle down Atgal

Apskrities raiškiojo skaitymo konkursas prancūzų kalba

Šiaulių universiteto gimnazijoje aštuntą kartą vyko Šiaulių apskrities raiškiojo skaitymo konkursas prancūzų kalba.

Jame dalyvavusių gimnazijų bei pagrindinių mokyklų atstovus gražia literatūrine-muzikine kompozicija „Gyvenimas po skrybėle“ (La vie sous la chapeau“) pasveikino ir pradžiugino Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriuos ruošė mokytojos Inga Ušinskaitė ir Rūta Stuogienė. Nepaliko nė vieno abejingo Šiaulių universiteto gimnazijos mokinių atliekamos prancūziškos dainos. Konkurse skambėjusius prancūzų poetų Š. Bodlero, M. Karemo, P. Verleno, Ž. Prevero, P. Eliuaro posmus vertinusi komisija kreipė dėmesį į temos atskleidimą, tartį, meniškumą.

Pirmąsias vietas laimėjo Šiaulių universiteto ir S. Daukanto gimnazijų mokiniai – Greta Kaziūnaitė ir Edvardas Brijūnas. Antrosios vietos atiteko Šiaulių „Saulėtekio“ ir Šiaulių universiteto gimnazijų moksleivėms Gabrielei Petraitytei, Gintarei Kravčiuk ir Evelinai Petraitytei. Trečiąsias vietas pasidalijo Miglė Poškutė iš S. Daukanto gimnazijos ir Valdas Rimkus iš Šiaulių universiteto gimnazijos.

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti Prancūzijos ambasados bei Šiaulių universiteto gimnazijos dovanomis ir padėkos raštais.

Dalia Šarkūnaitė, prancūzų kalbos mokytoja ekspertė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite