REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2020 m. Balandžio 7 d. 14:05

Apsaugos sistemų montavimas: kokią galimybę pasirinkti?

Vilnius

www.freepik.com nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


124799

Nė vienas mūsų nenorėtų sulaukti įsibrovėlių, todėl apsaugos sistemų montavimas visada yra puiki išeitis. Šiandien įvairių pasirinkimo galimybių yra ne taip ir mažai, tad nieko keisto, kad gana dažnai yra keliamas klausimas, kokį sistemos tipą vertėtų pasirinkti. Nors neretai manoma, kad apsaugos sistemų kainos gali būti pernelyg didelės, tačiau tai tikrai nėra tiesa – kiekvienas mūsų tikrai gali pasirinkti tinkamiausias galimybes. Taigi, iš ko galima rinktis?

Elektroninė signalizacija

Toks pasirinkimas yra pats dažniausias. Elektroninės signalizacijos sistemą sudaro valdymo skydelis ir įvairūs jutikliai, kurie įrengiami skirtingose patalpų vietose. Jei jutikliai aptinka pažeidimą, aktyvuojami šviesiniai ir garsiniai signalai, ir apie pavojų yra perduodama saugos tarnybai. Šiandien dažniausiai nusprendžiama rinktis magnetokontaktinius, stiklo dūžių kontrolės ar judesio jutiklius, kurie yra montuojami duryse, languose, ir t.t.

Vaizdo stebėjimo kameros

Deja, net ir suveikus signalizacijai ir į tai laiku sureagavus ne visada pavyksta sučiupti įsibrovėlius, todėl vaizdo stebėjimo kameros taip pat gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Vaizdo kameros padeda stebėti įvairius objektus, o tuomet, jei yra užfiksuojamas pažeidimas, sučiupti nusikaltėlius neretai būna kur kas paprasčiau. Tokių apsaugos sistemų montavimas neretai yra pasirenkamas ne tik individualiuose namuose, bet taip pat ir parduotuvėse, automobilių stovėjimo aikštelėse, ir t.t.

Priešgaisrinė signalizacija

Pavojų gali sukelti ne tik įsibrovėliai, bet taip pat ir gaisras, todėl priešgaisrinė signalizacija gali būti tikrai palankia pasirinkimo galimybe. Šiuolaikiniai įrenginiai leidžia greitai aptikti gaisrą ir apie tai pranešti perspėjimo signalu – jei į tai bus laiku sureaguota, galėsite išvengti didelės gaisro žalos.

Praėjimo kontrolės sistemos

Nors individualiuose namuose tokių apsaugos sistemų montavimas nėra aktualus, tačiau ši galimybė gali puikiai pasiteisinti parduotuvėse, bankuose, didelėse įmonėse, ir t.t. Tokios apsaugos sistemos padeda kontroliuoti įeinančių ir išeinančių asmenų srautą, padeda nustatyti jų pasirodymo laiką, ir t.t.

Jei nesate užtikrinti, kokios apsaugos sistemos galėtų geriausiai pasiteisinti, paprasčiausiai galite kreiptis į tokias galimybes siūlančius specialistus, ir kartu galėsite nuspręsti, kokias sistemas vertėtų montuoti namuose ar kituose objektuose.

Daugiau apie apsaugos sistemų montavimą skaitykite Ekskomisarų biuro puslapyje.

Remiamas turinysREDAKCIJA REKOMENDUOJA