Angle down Atgal

Apie kokį idealų partnerį svajoja kiekvienas Zodiako ženklas?

Pažvelkime į slaptus kiekvieno Zodiako ženklo norus ir svajones. Kokio partnerio jie trokšta? Ar skiriasi po tuo pačiu ženklu gimusio vyro ir moters lūkesčiai? Atsakymus rasite šiame horoskope!

AVINAS

Vyras

Jis svajoja išrinktojoje pamatyti karštą temperamentą ir ryžtą. Ji taip pat turėtų būti atvira ir nuoširdi, pasižymėti geru humoro jausmu ir būti pareiginga. Po Avino ženklu gimęs vyras reikalauja visiškos ištikimybės.

Šis vyras ypatingą dėmesį skiria tokiems moters išoriniams bruožams: tamsiems plaukams, putlioms, jausmingoms lūpoms, vidutiniam ūgiui, moteriškoms formoms.

Moteris

Ji svajoja, kad šalia būtų tikras riteris, kuris pabrėžtų savo mylimosios išskirtinumą ir visada pasiūlytų atsiremti į jo petį. Išoriškai idealus vyriškis yra toks: plaukų spalva neturi jokios reikšmės, tačiau atitinkamas ūgis ir atletiškas kūno sudėjimas yra privalomi.

JAUTIS

Vyras

Jis svajoja apie moterį, kuri lengvai sukuria jaukią emocinę atmosferą ir išsiskiria gerais, jo skonį atitinkančiais kulinariniais sugebėjimais. Tobula moteris Jaučiui yra ramaus charakterio, patikima ir šiek tiek konservatyvi, intelektuali ir atsakinga.

Moteris

Po Jaučio ženklu gimusi moteris visada ieškos „amžinai jauno“ vyro, kuris, net sulaukęs penkiasdešimties, elgsis kaip maištingas berniukas. Kiekvieną kartu praleistą dieną jis pavers atostogomis ar švente net namuose. Ji svajoja apie išradingą, iniciatyvų kolegą, kuris trokštų padaryti savo moterį laimingą.

DVYNIAI

Vyras

Jo ideali moteris yra dosni, draugiška, nešališka, išprususi. Ji geba pastebėti viską, kas gražu. Ji niekada neprimes savo nuomones ir nepuls aiškintis santykių riksmais bei dūžtančiais indais. Tokia moteris mėgsta muziką, dailę, šokius. Ji yra gerai išauklėta ir pasižymi aštriu protu. O jei tai dar liekna brunetė, Dvynio ženklo atstovui tai iš vis pasaka.

Moteris

Ji rinksis vyrą, turintį tvirtą charakterį, galintį kontroliuoti visas savo emocijas. Ji ieško patikimo ir ištikimo bendražygio, šalia kurio galėtų ramiai atlikti namų ruošos darbus, auginti vaikus ar tiesiog kurti meną: piešti paveikslus, sodinti gėles. Tiesiog mėgautis gyvenimu!

VĖŽYS

Vyras

Jis svajoja apie moterį, kuri būtų visiška altruistė, pasitenkintų mažais dalykais ir visiškai atsiduotų šeimai. Tai galėtų būti vidutinio ūgio blondinė su šviesiomis akimis ir ilgais plaukais. Po Vėžio ženklu gimęs vyras trokšta skanių vakarienių, švarių marškinių ir šalikų bei tūkstantį kartų per dieną išgirsti, kaip yra mylimas.

Moteris

Ji yra įpratusi kontroliuoti situaciją ir svajoja šalia savęs turėti intelektualios išvaizdos džentelmeną su aukštu intelekto koeficientu ir aukštu padorumo standartu. Idealus vyras turėtų vertinti savo partnerio orumą ir būti išskirtinai lojalus.

LIŪTAS

Vyras

Idealas po Liūto ženklu gimusiam vyrui yra linksma nuotykių ieškotoja, mėgstanti keliones, vaikus ir įvairias dėmesio apraiškas. Pavydui čia nėra vietos. Moteris turėtų didžiuotis savo draugu, spinduliuoti užkrečiančia šypsena ir būti visiškai įsitikinusi jo atsidavimu. Ji niekada neleis vyrui nuobodžiauti ir teisingai patars.

Moteris

Po Liūto ženklu gimusiais moteriai idealus vyras turėtų vertinti jos įgimtus talentus. Jis yra aktyvus, išradingas ir optimistiškas, suteikti namams jaukumo, o vaikus apsupti ypatingu rūpesčiu ir dėmesiu.

MERGELĖ

Vyras

Jo svajonių moteris pasižymi švelniu, lanksčiu charakteriu ir yra visapusiškai išsivysčiusi asmenybė. Ji prižiūri namų švarą ir santykius, yra tvarkinga ir net pedantiška. Ji dešimt kartų pagalvos ir tik vieną paakys. Jos rankos smulkios ir švelnios. Vien prisilietimu ji sugeba vyrą išvesti iš proto.

Moteris

Po Mergelės ženklu gimusi moteris visų pirma vertina švelnumą, jausmingumą ir gerumą. Todėl jos idealus vyras pasižymi riteriškomis savybėmis. Jis yra dėmesingas, rūpestingas, nuolat dalina švelnius žodžius, dovanoja gėlių puokštes. Bet kurioje situacijoje jis siekia pabrėžti savo moters gerąsias savybes.

SVARSTYKLĖS

Vyras

Jis ieško moters, gebančios patenkinti visus jo dvasinius ir fizinius poreikius. Po Svarstyklių ženklu gimęs vyras yra puikus šeimos žmogus, tačiau jam nepaprastai svarbu, kad visi šeimos nariai pripažintų jo valdžią ir ištartą žodį laikytų įstatymu. Mainais jis savo mylimajai atsidėkos švelniu rūpesčiu ir tvirta parama.

Moteris

Ją traukia gražios išvaizdos ir veriančių akių vyrai. Idealus mylimasis turėtų puikiai valdyti savo emocijas, pasižymėti aukštu intelektu ir subtiliu skoniu. Po Svarstyklių ženklu gimusi moteris amžiams atiduos savo širdį tam, kuris nuolat patvirtins tarpusavio pasitikėjimą žodžiais ir veiksmais.

SKORPIONAS

Vyras

Jo ideali moteris pasitiki savimi, yra drąsi ir energinga. Ji moka apginti savo teises ir atremti visus, kurie kėsinasi į jos asmeninius interesus ar daro įtaką jos partnerio garbei. Jį žavi kovingos asmenybės. Po Skorpiono ženklu gimęs vyras taip pat norėtų, kad moteris intuityviai jaustų, ko jam reikia.

Moteris

Ji aiškiai žino savo gyvenimo tikslus ir yra pasirengusi jų laikytis iki galo. Tačiau tik su tokiu vyru, apie kurį svajoja. Jis turi užimti gana aukštą vietą visuomenėje, visada turėti savo nuomonę, būti aktyvus ir bendraujantis. Antraip jos veide retai išvysite šypseną.

ŠAULYS

Vyras

Pirmenybę jis teikia dosnioms ir geraširdėms moterims. Jis vertina teisingumą, nuoširdumą ir santūrumą, o pagrindinės vertybės jam yra vaikai, virtuvė, bažnyčia. Ideali moteris turėtų būti aistringa meilužė, rūpestinga mama ir ekonomiška namų šeimininkė. Jos fiziniai parametrai turėtų būti kuo artimesni standartiniam 90 x 60 x 90.

Moteris

Po Šaulio ženklu gimusiai moteriai didelę reikšmę turi tiek vyro išvaizda, tiek vidus. Ji ilgą laiką ieško tinkamo išvaizdos ir sielos derinio. Ji būtų patenkinta vidutinio ūgio brunetu ar net blondinu. Svarbiausia, kad ji jaustų vyro atsidavimą.

OŽIARAGIS

Vyras

Jis suartės su moterimi, gebančia suprasti jo jausmingumą. Išrinktoji turėtų būti garbinga, stabili, rami ir kruopšti, gerbti šeimos tradicijas ir turėti savo nuomonę visais klausimais. Po Ožiaragio ženklu gimęs vyras neskuba vesti, nes jam svarbu įsitikinti partnerės ištikimybe.

Moteris

Idealus partneris privalo gerbti po Ožiaragio ženklu gimusios moters norą būti nepriklausoma. Ji teikia pirmenybę rimtiems vyrams, galintiems suteikti materialią ir dvasinę paramą šeimai.

VANDENIS

Vyras

Jam reikia įkvepiančios žmonos, kuri periodiškai išjudintų jį iš tinginystės, apsaugotų nuo kasdienybės. Žodžiu, kiekvieną dieną paverstų švente. Sunkiomis akimirkomis po Vandenio ženklu gimęs vyras jaučiasi nesaugus, tačiau, vos pajutus savo partnerės palaikymą, jį užlieja ramybės ir entuziazmo banga.

Moteris

Ji svajoja apie žavų vyrą, kuris priverstų ją patirti įvairiausių emocijų. Po Vandenio ženklu gimusi moteris ieško ištikimo kompaniono. Ji myli elegantiškus, dailius vyrus.

ŽUVYS

Vyras

Po Žuvų ženklu gimęs vyras vertina moteris, kurios visada sugeba suvaldyti savo emocijas, yra dosnios, sąžiningos ir nuoširdžios. Partnerį jis renkasi ilgą laiką, tačiau beveik visada jo pasirinkimas yra teisingas. Jis ieško moteriškumo, meilės menui ir gamtai.

Moteris

Ji svajoja apie daug vyresnį vyrą, kuris sukurtų jai ypatingo jaukumo ir prabangos pasaulį. Ji teikia pirmenybę linksmiems, iniciatyviems, protingiems ir stipriems vyrams, pasirengusiems pasiaukoti. Būtų gerai, kad išrinktajam nebūtų svetima literatūra ir menas.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite