Alfonso Baužio nuotr.
Angle down Atgal

Apdovanotos ilgametės slaugytojos

Gegužės 10-ąją Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialo slaugytojos rinkosi į šventiškai papuoštą salę, kur ir paminėjo Tarptautinę slaugytojų dieną.

Turbūt nė vienas nepaneigs, kad slaugytojų darbas – atsakingas ir labai reikalingas, kad jos, anot kunigo, lyg mamos, išklausančios, patariančios, padedančios. Tądien pagerbtos ilgametės medikės, gydymo įstaigoje išdirbusios 40 ir 30 metų.

Renginyje dalyvavusi LR Seimo narė Levutė Staniuvienė su padėjėja Audra Hansen pabrėžė, kad slaugytojų darbas yra reikalingas, reikalaujantis daug kantrybės bei ištvermės. L. Staniuvienė už nepriekaištingą ir gerą darbą padėkos raštus įteikė Chirurgijos, anestezijos, intensyvios terapijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Loretai Kuokštienei, slaugytojo padėjėjai Kristinai Budrikienei; Vidaus ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Tauragienei; Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Inai Anužienei; poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojai Rasai Karazinienei; Hemodializės skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Reginai Kontrimienei.

Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė įteikė mero ir jos pasirašytus padėkos raštus už ilgametį ir pasiaukojamą darbą – Chirurgijos, anestezijos, intensyvios terapijos skyriaus anestezijos slaugytojai Martai Šikšnytei, kuri įstaigoje dirba jau 40 metų. Tris dešimtmečius triūsia minėto skyriaus anestezijos slaugytoja Lidija Baužienė, operacinės slaugytoja Laima Balčiuvienė, bendrosios praktikos slaugytoja Daiva Lekstutienė; Radiologijos skyriaus radiologijos technologė Vladė Jucevičienė; vyriausioji slaugytoja Rūta Malūkaitė; Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Jūratė Norkuvienė; poliklinikos bendrosios praktikos slaugytoja – medicinos registratorė Jolanta Olšauskienė. „Jūsų darbas ir veikla kuria didžiulę vertę, skatina sveikatos priežiūros sistemos pažangą. Jau daugelį metų esate arčiausiai pacientų, prisiimate atsakomybę už jų sveikatą. Pacientai iš Jūsų sulaukia nuoširdžios paramos ir pagalbos, o tai jiems padeda geriau jaustis. Jūsų profesinės žinios ir darbo patirtis daro stebuklus. Ligoniams esate stiprybės ir pozityvumo šaltinis. Te lydi Jus didžiausia sėkmė, dvasios stiprybė, visuomenės pasitikėjimas ir pagarba", – sakoma padėkos rašte.

Tądien netrūko ir kitų svečių sveikinimų. Skuodo Švč. Trejybės parapijos vikaras, kunigas Justinas Palubinskas slaugytojas prilygino mamoms, kurios išklauso, nuramina. Gegužės mėnesį švenčiama Motinos diena. Gegužės mėnuo bažnyčioje skiriamas dangiškajai Motinai pagerbti.

Medikes pasveikino ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialo vadovė Ramutė Berenienė, nuoširdų sveikinimą atsiuntė ir šios gydymo įstaigos direktoriaus pavaduotoja slaugai Andželika Zavadskienė.

Šventei salę papuošė Vidaus ligų skyriaus slaugytojos Inga Ažondenienė ir Renata Gedgaudienė. Muzikos kūrinių dovanojo Skuodo meno mokyklos mokiniai (mokytoja Raimonda Remezienė). Renginį nuotaikingai vedė vyr. slaugytoja Ramutė Jurgelevičienė. Minėjime netrūko ir daugybės gėlių, kurios dovanotos ne tik darbo jubiliejus šventusioms slaugytojoms. Po minėjimo dar pabendrauta prie kavos ir arbatos puodelio.

2019 m. gegužės 17 d. Skuodo rajono laikraštis „Mūsų žodis“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite