Angle down Atgal

Apdovanoti vaikų piešinių konkurso „Saugus miestas vaiko akimis“ laureatai

Praėjusį penktadienį, balandžio 26-ąją, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje esančioje Saugaus eismo klasėje apdovanoti vaikų piešinių konkurso „Saugus miestas vaiko akimis“ laureatai.

Iš įvairių Lietuvos miestų atsiimti apdovanojimus atvyko vaikai ir gausus būrys juos lydinčių artimųjų. Laureatams įteikti diplomai, dovanos. Susirinkusieji išklausė saugaus eismo pamoką, konsultavosi su policijos pareigūnais saugaus eismo klausimais.

Konkursas buvo paskelbtas š. m. kovo 5 d. siekiant paminėti balandžio 6-ąją ‐ Saugaus eismo dieną Lietuvoje. Iki balandžio 2 d. sulaukta 500 piešinių iš 47 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Konkurse dalyvavo vaikai ne tik iš Vilniaus, bet ir Ukmergės, Trakų, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų, Molėtų, Kauno, Klaipėdos, Druskininkų, Šilalės, Šiaulių, Naujosios Akmenės, Kelmės, Panevėžio. Piešinius atsiuntė dviejų vaikų ugdymo įstaigų vaikai net iš Jungtinės Karalystės ‐ Londono.

Didžioji dalis piešinių buvo panaudota gražiai socialinei iniciatyvai įgyvendinti – balandžio 6-ąją minint Saugaus eismo dieną Lietuvoje, piešinius su vaikų palinkėjimais policijos pareigūnai išdalino eismo dalyviams Vilniuje ir, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų iniciatyva, visoje Lietuvoje.

Konkurso organizatoriai – Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba ir Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ administracija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite