Angle down Atgal

Apdovanoti keliautojai po Žiemgalos kraštą

Spalio 24 d. Lietuvos ir Latvijos pasienyje kelyje Žeimelis–Adžūni susitiko tarptautinio turizmo projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ organizatoriai ir dalyviai.

Buvo iškilmingai įteikti prizai, kuriuos laimėjo abiejų šalių keliautojai. Per keturis mėnesius jie apkeliavo istorinį Žiemgalos regioną, fotografavosi, rinko antspaudus ir dalyvavo loterijoje.

Šiais metais sėkmė šypsojosi net dviem pasvaliečiams. Zinaida Tuomienė laimėjo elektrinį paspirtuką, o prisiekęs dviratininkas Svajūnas Bytautas... dviratį. Iš viso lietuviams bei latviams buvo įteikti keturi paspirtukai ir tiek pat dviračių, be to, daug papildomų prizų. Vilnietė Arūnė Kairytė turės progą apsilankyti Pasvalyje ir papietauti restorane „Amžių Trio“, kuris įsteigė prizą – 50 eurų vertės dovanų kuponą. Sveikiname nugalėtojus!

Sudėtinga šiandienė situacija neleido abiejų šalių atstovams susiburti drauge, todėl šiųmetis projekto uždarymo renginys buvo kiek kitoks. Latvių laimėtojams prizus įteikė Bauskės, Iecavos, Rundalės ir Vecumniekų savivaldybių merai, tuo tarpų lietuvių pusėje atvykti galėjo vienintelis Pakruojo meras Saulius Margis. Iš jo rankų apdovanojimus gavo lietuvių keliautojai iš Biržų, Joniškio ir mūsų rajono.

Primename, jog projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ šiemet vyko jau ketvirtąjį kartą. Jo dalyviams pasiūlyta aplankyti net 40 Žiemgalos krašto kultūros paveldo objektų ir vietovių, pasidaryti asmenukės ir surinkus reikiamą kiekį antspaudų dalyvauti loterijoje.

Projektas sugrįš kitais metais su naujomis idėjomis ir prizais. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite