Angle down Atgal

Anykštėnė talkins Kultūros ministerijai

Anykštėnė Elena Ruikytė, dalyvaudama programoje „Kurk Lietuvai“,ateinančius pusę metų talkins Kultūros ministerijos Visuomenės informavimo ir autorių teisių politikos grupei ir gilinsis į nelegalaus turinio problematiką, pranešė Kultūros ministerija.

Ministerijos išplatintame pranešime rašoma, kad E. Ruikytė yra kultūros vadybininkė, projektų vadovė, kultūros politikos ir jos įgyvendinimo praktikų tyrėja. Ji baigė kultūros vadybos ir politikos bakalauro studijas Vilniaus dailės akademija bei tarptautinės kultūros politikos ir vadybos magistro studijas University of Warwick Jungtinėje Karalystėje.

„Gyvendama užsienyje visuomet turėjau mažas misijas ir norus, kaip išlaikyti ryšį su Lietuva, kaip pristatyti ją pasauliui. Tačiau atėjo laikas, kai supratau, jog pokyčiams Lietuvoje atsirasti neužtenka straipsnio ar analizės, svarbus gyvas kontaktas, laikas ir čia esančio pulso jautimas. Manau, kad galimybė gilintis į legalaus turinio vartojimo skatinimo bei autorių teisių apsaugos temas yra iššūkis ir didelė atsakomybė. Nors ir esame piratavimo lyderiai Europoje, tikiu, kad galime rasti sprendimus šiuo metu vyraujančioms problemoms, apsaugoti kūrėjus, skatinti ir didinti legalaus turinio vartojimą“, – teigia E. Ruikytė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite