Angle down Atgal

Anykščių sunkiaatlečiai Lietuvos čempionate pasidabino medaliais

Praėjusį penktadienį uostamiestyje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių (iki 17 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) čempionatai.

Klaipėdoje susirinko perspektyviausiai ir stipriausi sportininkai iš vienuolikos Lietuvos miestų ir miestelių, tarp kurių buvo ir Anykščių sunkiaatlečiai.

Pirmenybėse čempionu (sv. kt. 55 kg ) tapo bei savo asmeninius rekordus pagerino Eitautas Mačiulis (išrovė 63 kg, išstūmė 73 kg).

Nugalėtoju (sv. kt. 61 kg) tapo ir Tomas Miškeliūnas (80–100 kg).

Edvinas Baklanovas dėl čempiono vardo rimtai kovojo su Vilniaus sportininku, šį kartą jam teko nusileisti ir pasitenkinti antra vieta. Vis dėlto anykštėnas pagerino savo rovimo rekordą (100-115 kg).

„Kitiems sportininkams pritrūko patirties, jautėsi jaudulys, nes visiems keturiems (Lukas Vilutis sv. kt. 61 kg (45-63 kg), Gustas Pumputis sv.kt. 89 kg (65-85 kg), Povilas Juodviršis sv. kt. 81 kg (70-85 kg) ir Modestas Plekavičius sv. kt. +109 kg (70-90 kg) tai buvo pirmas Lietuvos čempionatas.

Jie pasirodė neblogai ir užėmė ketvirtąsias vietas, o Anykščių jaunimo komanda lipo ant trečiojo pakylos laiptelio, – sakė trenerė Gintarė Bražaitė. – Dabar ruošimės liepos mėnesį vyksiančiam Lietuvos suaugusių čempionatui, į kurį, tikimės, pateks ir Anykščių sunkiaatlečiai.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite