Angle down Atgal

Anykščių krepšininkės dalyvavo stovykloje Ignalinos rajone

Perspektyviosios Anykščių KKSC krepšininkės artėjančiam sezonui ruošėsi Ignalinos rajone Krivasalyje surengtoje stovykloje.

Rūtos Meliūnienės auklėtinės ne tik tris dienas stovyklavo naujai Mykolo Krivcovo įkurtoje stovyklavietėje ant ežero kranto, bet ir fiziskai sportuodamos aplankė Šventakalnį, klausėsi Ignalinos rajono sveikatos biuro specialistės Irenos Čeponienės ir direktorės Žanetos Meidūnienės paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą, paauglystę ir pirmąją pagalbą, patyrus traumą krepšinio aikštelėje.

Žaidėjoms teko ir didžiausias iššūkis – išbandyti dešimties kilometrų plaukimą su baidarėmis iš ežero į Kiauno upę, kur buvo patirta labai daug nuotykių ir susidorota su didelėmis kliūtimis.

„Mergaites pavargo, bet patyrė daug gražių akimirkų ir smagių emocijų.

Nuovargis pasimiršo vakarinėje karštoje pirtyje ir kubile. Stovyklos metu krepšininkės ne tik tobulino savo taiklumą, bet žaidė tinklinį, futbolą, stalo teniso, orentacinius žaidimus, stiprino tarpusavio ryšį komandoje.

Turiningai gryname ore praleistas laikas prabėgo greitai, džiaugiuosi, kad atsiskleidžia dauguma žaidėjų, įgydamos pasitikėjimą savimi. Linkiu visai komandai būsimajame MKL U-16 sezone pasiekti daug gražių pergalių“, – sakė R. Meliūnienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite