Angle down Atgal

Antroji pandemijos banga pakeitė Panevėžio autobusų važiavimo grafikus

Antroji karantino banga pristabdė Panevėžio autobusų parko veiklą – palaipsniui vyksta tolimojo susisiekimo maršrutų stabdymas. Tačiau dėl didelių darbo apimčių ir dažnos tvarkaraščių kaitos informacija rajono stotelėse laikinai neatnaujinama.

Stabdo reisus

Panevėžio autobusų parko laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas Arnoldas Gražys informavo, kad įmonė sustabdė 35 reisus.

„Šiuo metu vykdome 25 reisus. Reisus stabdėme atsižvelgdami į ženkliai sumažėjusi keleivių skaičių, atlikome skaičiuotes lygindami su praėjusiu metų laikotarpiu, stabdėme tuos reisus, kur keleivių skaičius sumažėjo 50 proc. Jau ir praeitais metais turėjome keleivių mažėjimą, todėl buvo prašoma nuostolingus maršrutus uždaryti“, – sakė įmonės vadovas.

Į Klaipėdą važiuoja

Pasak Panevėžio autobusų parko direktoriaus, paliktas susisiekimas su Klaipėda.

„Palikome susisiekimą su Klaipėda, nes kiti vežėjai sustabdė reisus į šią pusę. Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Biržai, Rokiškis, Utena yra pasiekiami, gal tik sumažėjęs reisų dažnis. Vykdomi reisai yra vis peržiūrimi, todėl, jei bus keleivių mažėjimas, bus sprendžiama, kuriuos reisus stabdyti“, – teigė A. Gražys.

Laikai bus pakeisti

Pasiteiravus, ar bus pakeisti tvarkaraščiai autobusų stotelėse, įmonės vadovas paaiškino:

„Kadangi dar vis vykdomas kitų vežėjų tolimojo susisiekimo autobusų eismo stabdymas, rajoninėse stotelės laikai bus pakeisti tik gavus visų vežėjų esamus tvarkaraščius. Nuo lapkričio 4 dienos yra keičiami vietinio (priemiestinio) autobusų eismo tvarkaraščiai, kurie bus ne tik karantino ar ekstremalios situacijos laikotarpiu, bet nuolatini. Šie tvarkaraščiai rajoninėse stotelėse yra atnaujinami nuo patvirtintų tvarkaraščių dienos. Beje, autobusų tvarkaraščiai mieste yra nepakitę, ir galioja žiemos laiko tvarkaraštis.“

Keitėsi darbo laikas

Autobusų parko vadovas informavo, kad kol kas autobusų stoties siuntų skyriaus darbo laikas nėra keičiamas.

„Tačiau WC, bilietų kasos, dispečerinė ir informacijos tarnyba dirba kiek sutrumpintai. Autobusų stotis atrakinama ir informacinė tarnyba dirba nuo ankstyvo ryto 5.30 val. iki 20.00 val. Kas valandą daroma 10 minučių pertraukėlė, tuo metu informacija neteikiama. Bilietų kasos dirba kasdien nuo 7.00 val. iki 17.50 val. su dviem pietų pertraukomis: 10.30–11.00 val. ir 15.00–15.30 val.“, – pristatė pokyčius A. Gražys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite