Sportas2017 m. Birželio 19 d. 16:40

Antrasis „Baltosios rožės“ kanupolo turnyras

Alytus

7193

Alytuje miesto dienų metu vyko antrasis kanupolo turnyras „Baltosios rožės" taurei laimėti. Jo metu varžėsi trijų amžiaus grupių sportininkai: suaugusiųjų, jaunučių iki 17 ir vaikų iki 13 metų.

Pirmąją dieną paaiškėjo jaunučių iki 17 metų grupės nugalėtojai. Finale Aytaus SRC-„Srautas" nugalėjo Trakų KKSC bendraamžius.

Kitose grupėse pusfinaliai ir finalai buvo žaidžiami antrąją dieną. Vaikų grupėje iki 13 metų sėkmingai pusfinalio varžybas sužaidė abi Alytaus miesto komandos (Alytaus SRC ir Alytaus SRC-„Srautas"). Jos iškovojo pergales ir tęsė kovą dėl pirmosios vietos. Finale sėkmingiau žaidė Alytaus SRC jaunieji baidarininkai. Jie 6:5 iškovojo pergalę prieš Alytaus SRC-„Srauto" bendraamžius. Treti liko Trakų baidarininkai. Rezultatyviausiu žaidėju šioje grupėje tapo Alytaus SRC-„Srautas" sportininkas Mantas Januša.

Vyrų grupėje taip pat sėkmingai žaidė alytiškiai. Pusfinalyje Alytaus „Alytus" 8:4 nugalėjo Vilniaus komandą. Finale atkaklioms ir sunkioms rungtynėms susitiko dvi stipriausios Lietuvos komandos – Alytaus ir Trakų. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2. Antrajame kėlinyje galingiau sužaidę alytiškiai iškovojo pergalę rezultatu 6:3 ir Alytaus „Alytus" tapo turnyro komanda nugalėtoja. Komandoje žaidė Vilius Rasimavičius, Augustas Platūkis, Karolis Latauskas, Tomas Mikna, Eimantas Staniulis, Mindaugas Kuc ir Edvinas Turčinavičius. Rezultatyviausiu žaidėju šioje grupėje tapo V. Rasimavičius.

Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino bei apdovanojo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.