Angle down Atgal

Antrajame cepelinų virimo čempionate nugalėjo dvariškiai

Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje vyko jau II cepelinų virimo čempionatas. Norėdamos įrodyti, kieno gaminami cepelinai patys geriausi ir skaniausi, susirungė keturios komandos iš Marijampolės savivaldybės bendruomenių.

Pasibaigus rudens darbams, Baraginės bendruomenės moterys pernai pirmą kartą su gražiu šūkiu “Sveiks kaimyne, kaip gyveni? Kaip cepelinus tu gamini?” sukvietė bendruomenę į cepelinų virimo čempionatą, kuriame turėjo būti atskleistos visos cepelinų gamybos paslaptys ir išrinkti patys gardžiausieji.

Šiais metais ir vėl stebėti, kaip vyksta cepelinų gamybos procesas, jų paskanauti susirinko didžiulis būrys Baraginės gyventojų ir svečių. Čempionato dalyviai džiaugėsi puikia galimybe pademonstruoti savo gebėjimus, pasidalinti receptais, sočiai ir skaniai visus svečius pavaišinti, pasivaišinti patiems ir smagiai pabūti būryje.

Kaip sekasi komandoms gaminti cepelinus ir koks jų gardumas, estetiškumas ir kaip jie pasotina, vertino kompetentinga komisija.

Komisija ir čempionato svečiai, paragavę visų keturių komandų cepelinų, pripažino, kad jie skirtingi, bet visi labai skanūs. Išrinkti pačią šauniausią komandą ir kas pagamino skaniausius cepelinus tikrai nebuvo lengva, tačiau daugiausia komisijos ir ragavusių didžkukulius pagyrų sulaukė ir antrojo cepelinų čempionato taurę iškovojo „Kvietiškio dvaro" bendruomenės komanda.

Šios idėjos sumanytoja ir organizatorė Baraginės bendruomenės pirmininkė Irena Maziliauskienė džiaugėsi puikiomis komandų varžytuvėmis, puikiai pavykusiu antruoju čempionatu ir dėkojo visiems dalyvavusiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo. Nuoširdžiai padėkota ir gerą vakaro nuotaiką kūrusiems Marijampolės kultūros centro Daukšių skyriaus vokaliniam ansambliui ir Baraginės jaunimo kapelai „Svaja”.

Visi džiaugėsi puikia idėja ir švente, todėl tikėtina, kad kitų metų rudenį į Baraginę šio lietuviško patiekalo mėgėjus sukvies ir trečiasis festivalis.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite