Angle down Atgal

Ant išgelbėtos gulbės kojos – šiurpus radinys: akys krypsta į žvejus

Ne pelno siekiant organizacija „Laukinė Lesė“ savo Facebook paskyroje pasidalino istorija apie gulbę, kurią teko vaduoti iš... žūklės reikmenų.

Kaip organizacijos atstovai rašo savo įraše, paukštis buvo rastas Raseiniuose netoli autostrados. Gulbė buvo nusilpusi, o ją atvežė neabejingas sunkvežimio vairuotojas, kuriam pagailo paukščio.

Nors „Laukinės Lesės“ darbuotojai dažnai susiduria su pačiais įvairiausiais iššūkiais ir situacijomis, tačiau ši anot jų nustebino net juos pačius.

Apžiūrėjus gulbę ant kojos buvo aptiktas didelis kiekis valo su kabliuku, kuris stipriai buvo apsivijęs koją ir jau įsirėžęs į odą. Galimas daiktas, kad po kurio laiko gulbė galėjo netekti kojos. Šie valo spąstai gulbę kankino jau ilgą laiką, dėl ko ši buvo labai nusilpusi.

Anot „Laukinė Lesė“ darbuotojų, tai jau ne pirmas panašus atvejis, kai dėl žmonių neatsakingai išmestų šiukšlių nukenčia gulbės ir ne tik.

Organizacijos darbuotojai ragina einant mišku ar pieva nespirti, o pakelti šiukšlę, nes tik mes patys atsakingi už tai, kaip gamta atrodo šiandien ir kaip ji atrodys augant kitai, jaunajai kartai.

O geriausia nešiukšlinti iš vis. Būkime atsakingi!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite