Angle down Atgal

Angarų statyba ir kainos

Didėjant vartojimui, daugumai įmonių (tiek vietinių, tiek tarptautinių) neišvengiama būtinybe tampa sandėliavimo patalpos – angarai ir sandėliai. Vienos įmonės angarų ieško nuomai, o kitoms nuomos rinka negali pasiūlyti tai, ko reikia, todėl nelieka kitos išeities, kaip į pagalbą pasitelkti angarų statyba užsiimančius specialistus. Tokiu būdu atsiranda galimybė suprojektuoti angarą pagal individualius poreikius, pagal jo numatomą paskirtį (su šildymo įrenginiais ir papildomomis patalpomis, su šaldymo įrenginiais ir vėdinimo sistema ar su drėgmės kontrolės sistemomis), pagal turimą biudžetą ir kitus pageidaujamus veiksnius.

Veiksmai, kuriuos turėtumėte atlikti prieš pasirinkdami angarų statyba užsiimančią įmonę

Pirmiausia, reikia pasirinkti patikimą partnerį. Tai galima daryti savarankiškai arba pasikliauti rekomendacijomis. Pavyzdžiui, vienas iš galimų pasirinkimų – UAB „Klaipėdos statybos kompanija“. Tai įmonė, kuri yra oficiali ASTRONG BUILDING SYSTEMS (angarų statyba užsiimančios jau daugiau nei 50 metų) atstovė Lietuvoje.

Antra, ką turėtumėte padaryti – numatyti ir turėti fiksuotą biudžetą (iš anksto suplanuoti lėšas).

Trečias žingsnis – investuoti į detalią sąmatą ir darbų planavimą. Turėtumėte detaliai aptarti visus veiksmus su angarų statyba užsiimančia įmone, informuoti juos apie pastate planuojamus vykdyti darbus.

Ketvirta – įvertinti gautą projekto sąmata, planuojamus atlikti darbus ir terminą. Atkreipti dėmesį reikėtų ir į pastato vidaus išdėstymą – koks jis būtų efektyviausias ir tinkamiausias.

Ir galiausiai – reikalaukite statyti tik energiškai efektyvius angarus, pasirinkite įmonę, galinčią suprojektuoti aukščiausios energinio naudingumo klasės statinius.

Ką siūlo patikima UAB „Klaipėdos statybos kompanija“?

Tarp visų privalumų galima įžvelgti dvigubą naudą. Pirmiausia, UAB „Klaipėdos statybos kompanija“ – oficiali ASTRON BUILDING SYSTEMS atstovė Lietuvoje ir naudoja patikimą ASTRON gamybos technologiją. Kuo išsiskiria pagal šią technologiją pastatyti angarai?

  • Itin trumpu statybos terminu ir efektyviai atliekamais darbais
  • Per penkiasdešimt veiklos metų išrasta ir ištobulinta naudojama metalo konstrukcija, kuri lemia aukščiausios kokybės angarus ir leidžia ekonomiškai panaudoti metalą
  • Angarų montavimo ir statybos kokybės kontrolės sistema, sertifikuota EN ISO 9001 : 2000 standartais

Šie pagrindiniai privalumai nulėmė ASTRON pastatų populiarumą ne tik didžiosiose Europos šalyse, tokiose kaip Prancūzija, Ispanija, Vokietija, bet ir Lietuvoje. Tiesa, nemažai vertės statomiems angarams suteikia ir „Klaipėdos statybos kompanijos“ komanda, kurios pastangomis:

  • Pastato (vidaus ir išorės) matmenys nustatomi itin lengvai
  • Angarų statybai naudojamos pasirinktos medžiagos (akmuo, stiklas, betonas ar medis) – tai priklauso nuo kliento poreikių
  • Pastatas lengvai optimizuojamas pagal individualius poreikius, nesunkiai pritaikomas pageidaujamas vidaus išplanavimas
  • Prireikus gali būti įrengiami stogeliai, pastogės ir kitos konstrukcijos
  • Labai greitai pateikiamas konstrukcinis pastato projektas, parenkamas geriausias sprendimas ir apskaičiuojamos preliminarios angarų kainos.

Su UAB „Klaipėdos statybos kompanija“ angarų statybos darbai vyksta labai sparčiai ir operatyviai. Šis procesas apima kelis svarbius žingsnius, t. y. pastato vidaus ir išorės matavimus; reikalingų statybinių medžiagų parinkimą; pažangiausių gamybos technologijų taikymą ir baigto statyti angaro pridavimą klientui. Kitaip tariant, kvalifikuoti ir profesionalūs specialistai pasirūpina viskuo – nuo sienų pastatymo iki angaro vidaus įrengimo.

UAB „Klaipėdos statybos kompanija“ siūlomos angarų statybos paslaugos (projektavimas, gamyba ir statyba) atitinka kiekvieno kliento individualius poreikius bei pateisina išrankiausio kliento lūkesčius. Įmonės komanda didžiuojasi, kad savo klientus gali nustebinti itin trumpais statybų terminais, nepriekaištinga kokybe ir bet kokių pageidavimų – tiek labai didelių angarų, tiek visai mažų angarų – įgyvendinimu. Tad rinkitės tai, kas geriausia ir pamatysite, kad su naujausiomis technologijomis įmanoma net tai, kas atrodo neįmanoma.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite