Angle down Atgal

Amžino variklio sukūrimo idėja

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinš redakcija neatsako!

Kartais galima nugirsti, kad Lietuvoje nėra sumanių žmonių, kad yra tik vagys ir visokio plauko sukčiai. Bet ar tikrai taip yra?

Prieš keletą metų spaudoje pasirodė straipsnis apie sumanaus žmogaus kuriamą variklį, kuris gali būti amžinas, tai yra Stirlingo tipo. Buvo net skirtos lėšos tokio variklio gamybai. Bet paskui viskas apie tokio variklio kūrimą buvo nutylėta. Prisimenu pasklidusias kalbas, kad yra dalis verslininkų, kuriems tokie varikliai nenaudingi. Jiems reikia kurti tokius variklius, kurie nebūtų ilgalaikiai. Žodžiu, reikalingi tokie, kurie gestų ir klientai būtų priversti pirkti kitus. Todėl naftininkai, dujininkai, energetikai amžinumu nesuinteresuoti.

Man teko kalbėtis su vienu žmogumi, kuris turėjo informacijos iš Lietuvoje esančių kūrybinių institutų. Man buvo paaiškinta, kad daugybė naudingų projektų sukišama į stalčius ir užrakinama devyniais užraktais. Mes gi matome, kas darosi ir mūsų mieste. Aš manau, kad mūsų mieste ir rajone yra sumanių žmonių, bet jiems yra trukdoma.

Prieš keletą metų teko kalbėtis su gana kūrybingu žmogumi, kuris aiškino, kad jis galėtų pagaminti tokį dujų generatorių, kuris suktų malūnų girnas ir lentpjūves.

Nes visą energiją galima būtų išgauti iš atsinaujinančios žalios masės ir iš kalnų priverstų atliekų. Bet tokius dalykus užblokuoja tie, kuriems neliktų pelno. Žmonės turėtų suprasti vieną dalyką, kad sumanių ir kūribingų piliečių yra ir pas mus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite