"> "> "> ">
Sportas2020 m. Rugsėjo 23 d. 14:49

Alytuje vykusiose sportinio ėjimo varžybose pergales pasiekė ir jaunieji sportininkai, ir trenerė

146962

Rugsėjo 18 dieną Alytuje vyko 46-asis tarptautinis sportinio ėjimo festivalis "Alytus 2020". Dzūkijoje vykusiose varžybose dalyvavo grupelė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių, treniruojamų  Gražinos Goštautaitės.

Pirmą vietą 1 km sportinio ėjimo rungtyje laimėjo Paulius Bagdonavičius, o Gytis Voroninas toje pačioje amžiaus grupėje finišavo trečias.

Alita Masionytė, vėl pagerinusi savo asmeninį rekordą, 5 km nuotolį įveikė per 26 min. 14 sek. ir užėmė trečiąją vietą.

Kartu su festivaliu "Alytus 2020" vyko ir Lietuvos 20 km sportinio ėjimo čempionatas, kuriame olimpietis Marius Žiūkas tapo vicečempionu.

Beje, šiose varžybose pirmą kartą dalyvavo ir trenerė G.Goštautaitė: festivalio metu vyko Lietuvos meistrų sportinio ėjimo čempionatas, kuriame Jonavos lengvosios atletikos trenerė užėmė antrąją vietą.