Angle down Atgal

Alytiškė įspėja saugotis vagišių: naktį brovėsi į namus (papildyta policijos atstovės komentaru)

Alytiškius vienijančioje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje penktadienio rytą pasirodė miesto gyventojos perspėjimas. Moteris skelbia, kad šiąnakt į jos namus brovėsi plėšikai. Tik laimingo atsitiktinumo dėka moters turtas liko saugus.

„Saugokit savo turtą! Rakinkit kiek įmanoma daugiau spynomis savo namų duris (viršų ir apačią). Šiandien naktį į Statybininkų 17 namą bandė įsibrauti du vagišiai... Nežinom, kokiu būdu jie duris atsirakino, bet Ačiū Dievui nieko nespėjo išnešti... spėjo pabėgti“, – grupėje „Alytaus miesto ritmas“ rašo alytiškė Gerda.

Komentaruose moteris atskleidžia, kad daugiabučio namo laiptinės durys rakinamos kodu, tačiau tai vagišių nesustabdė.

„Vidurnaktis buvo... draugas pamatė, įjungė telefono žibintuvėlį ir jie spėjo pabėgt, – komentuoja alytiškė. – Čia šitas spynas gal lengva atrakinti.“

Moteris teigia į policiją nesikreipusi: esą vagišių veidų gyventojai nematė, jie nieko nespėjo pavogti.

Naujienų portalas Etaplius.lt susisiekė su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove Egle Kačinskiene. Jos teigimu, kadangi moteris į policiją nesikreipė, tai pakomentuoti šio konkretaus atvejo negalima – nėra aišku ar šis faktas pasitvirtintų.

„Esant tokioms aplinkybėms būtina kviesti policijos pareigūnus nedelsiant, nes jie puikiai išmano savo darbą ir net tokiomis situacijomis įmanoma pagelbėti asmenims arba apsaugoti kitus, jeigu tikrai buvo bandoma įvykdyti vagystę“, – teigia policijos atstovė.

Primename, kaip apsisaugoti nuo vagysčių iš butų:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite