Angle down Atgal

Alytaus mobiliajame punkte sėkmingai dirba ir mūsų rajono komanda

Šiandien į darbą Alytaus mobiliajame punkte vėl išvyko mūsų rajono mobilioji komanda – dvi Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės ir viena Lazdijų ligoninės slaugytoja.

Iš viso mūsų rajone yra sudarytos 3 tokios komandos. Jos dirba pamainomis su kolegomis iš Alytaus, Druskininkų bei Varėnos. Dirba pagal iš anksto sudarytą grafiką, ne ilgiau kaip 4 valandas.

Mūsų rajono komandai į darbą Alytaus mobiliajame punkte tenka vykti kas antrą dieną. Iš viso per pamainą, pagal išankstinę registraciją, vidutiniškai tenka aptarnauti po 21 žmogų.

Šį rytą savivaldybės merė Ausma Miškinienė, sutikusi išvykstančias koleges, nuoširdžiai padėkojo už jų geranoriškumą ir nesavanaudiškumą, trumpai aptarė mobiliojo punkto darbo eigą, teiravosi, ar pakanka apsaugos priemonių. Kol kas viskas gerai, teigė optimizmu besidalijančios specialistės. Nuoširdžiai Joms ir Jų kolegėms dar kartą dėkojame, ne tik savivaldybės administracijos, bet visų rajono gyventojų vardu.

Primename, kad Alytaus mobiliajame punkte, esančiame Pramonės g. 1B, savarankiškai atvykę galite pasitikrinti, ar nesergate koranovirusu (COVID-19). Atvykti galima tik iš anksto užsiregistravus trumpuoju telefono numeriu 1808.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite